пʼятниця, 8 червня 2012 р.

Спортивно - розважальне шоу "Бібліогол".

В день відкриття Євро-2012 у Центральній бібліотеці для дітей стартував проект "Моя любов - футбол". Він передбачає створення буктрейлерів - відеосюжетів за книгами футбольної тематики  і розрахований на підлітків 12 - 16 років, а також усіх бажаючих. На свято завітали справжні шанувальники футболу та книги. Під звуки офіційного гімну України до Євро -2012 розпочалося спортивно - розважальне шоу "Бібліогол". Після розповіді бібліотекаря Дорофеєвої Т. В. про історію Євро з дітьми провели розминку на знання футбольних термінів.

Переможці отримали призи з символікою Євро. Приємною несподіванкою стала активна участь дівчаток, які порадували своїми знаннями футболу. Призи також дісталися хлопцям, що прийшли на свято у футбольній формі.


 І ось урочиста мить: директор Дніпродзержинської ЦБС Герасюта Т. І. проголошує початок конкурсу буктрейлерів. Теплі та приємні слова сказав почесний гість свята, президент дитячого футбольного клубу м.Дніпродзержинська "Олімпія - 2001" Резніков М. Г.


Від нього бібліотека отримала у подарунок книги про дніпропетровський футбол та світлину з автографом провідного гравця збірної Англії Джона Террі.


На головне питання читачів "А за якими книгами можна зняти буктрейлер?" відповіла книжково - ілюстративна виставка "Євро - 2012: спортивний забіг до читання", огляд якої зробила завідуюча бібліотекою Табакова І. М.


У тому, що футбол може бути не тільки серйозним, а й дуже веселим, всі переконалися, переглянувши відеопрезентацію "Віват, футбол!", всі кадри якої супроводжувалися гучним сміхом.


 Під веселі звуки польського футбольного гімну   бібліотекарі пригостили дітей пирогом "Євро -2012".


Всі присутні залюбки прийняли участь у фотосесії.

Від сьогоднішнього дня бібліотека чекає на конкурсні роботи. Приходьте, читайте книги, створюйте власні буктрейлери. А для тих, хто ще не знає, як зробити буктрейлер, у бібліотеці пройдуть тренінги. Чекаємо активних та креативних учасників, які отримають приємні призи після підведення підсумків конкурсу.

 
Центральна бібліотека для дітей оголушує новий конкурс буктрейлерів «Моя любов-футбол» - це конкурс відеосюжетів за книгами про спортсменів– футболистів - переможців і призерів чемпіонатів України, Європи, Євро-2012 з подальшою презентацією в бібліотеках та школах міста
Мета конкурсу - залучення підлітків від 12 до 16 років до читання літератури спортивній тематики, мультимедійних та Інтернет-ресурсів зі спорту, просування фізичної культури, спорту, здорового способу життя, розвитку творчої активності
Що таке буктрейлер? Це короткий відеоролик за мотивами книги. Основне його завдання - розповісти про книгу, зацікавити, заінтригувати читача. При створенні буктрейлера можна використовувати відео, а можна обійтися ілюстраціями, фотографіями, розворотами книг.
Рекомендуємо вам ознайомитися зі статтею про те, на що звернути увагу при створенні відеороликів (http://ukrnovosti.ru/smi/diana-klochko-knizhnyj-trej ...), а також з оглядом буктрейлерів на сайті openspace.ru (http : / / www.openspace.ru/project/authors)
Роботи приносьте, надсилайте до 8 липня за адресою пл. Дзержинського,1а Центральна бібліотека для дітей ; вул.Сировця,14 бібліотека ім.Т.Г.Шевченка, або еклектронною поштою gerasuta@yahoo.com
Довідки за телефоном: 3-14-75; 3-86-19;3-71-22

Немає коментарів:

Дописати коментар