пʼятниця, 29 червня 2012 р.

Інтернет для мам – одиначок.

Всесвітня мережа Інтернет стала доступною для всіх категорій населення, незважаючи на їх матеріальний достаток та соціальне положення. Бібліотека – філіал № 5 вже пів року працює з малозабезпеченими мешканцями нашого міста по спеціальній програмі. У I кварталі  ми проводили тренінги з дітлахами з вадами здоров’я (ДДПС), у II кварталі нас відвідували мами – одиначки, які вдома не мають комп’ютерів чи їхні комп’ютери не підключені до Всесвітньої мережі Інтернет.

Ольга Шаповал
По суботам ( у червні – по пятницям) з 1400 до 1600 години місця за нашими компютерами ми залишали вільними для наших мам. Наші постійні користувачі до цього вже звикли і не заважали дорослим, а іноді допомагали. Шаповал Ольга Василівна та Хамаза Юлія Володимирівна відвідували тренінги разом зі своїми маленькими дітьми. 
Волонтерська група дорослих дівчаток з задоволенням гралися з малюками, читали їм «книжки-малышки».  Для наймолодших наших відвідувачів абонемент ми перетворили на іграшково – книжкову кімнату. Тут в нас і іграшкова скринька, і м’які іграшки на полицях і навіть повітряні кульки зі стелі висять.  

Немає коментарів:

Дописати коментар