пʼятниця, 1 червня 2012 р.

Зустрічі на бібліотечній галявині

День захисту дітей розпочався у Центральній дитячій бібліотеці зі святкового сюрпризу: п'ять перших читачів отримали у подарунок цукерки.

Свято продовжилося у міському парку: на дитячому майданчику відкрився читальний зал просто неба. Вихованці шкільних оздоровчих таборів стали учасниками цікавої розважальної програми, яку їм запропонували бібліотекарі.

 Найбільш ерудовані могли перевірити себе на знання цікавих фактів з історії України, народознавства, а малюків чекали казкові "Забавлянки - помилянки".


 Найбільшу кількість учасників зібрав "Спортивний забіг до читання", в якому діти змагалися зі швидкісного читання книг про футбол.

 Ніхто з дітей не залишився без подарунків та цукерок. Веселі змагання, в яких приймали участь діти від 6 до 15 років, сподобалися всім.

 А запрошення стати читачами Центральної бібліотеки для дітей отримали не тільки учасники свята, а й батьки дошкільнят, що були у парку. 


Бібліошоу «Посвячення в читачі, або як потрапити до книжкового королівства».


До Дня захисту дітей 1 червня у бібліотеці – філіалі № 5 пройшло бібліошоу «Посвячення в читачі, або як потрапити до книжкового королівства».Цим заходом бібліотека відкрила роботу за програмою інтелектуального відпочинку «Літо не для скуки, якщо книгу взяв у руки». До нас завітали діти з літнього табору при СЗШ № 29, 2 загін першої зміни. Всього 21 дитина.


Огляд пригодницької та фантастичної літератури, літератури про своїх однолітків із серії «Романи для дівчаток», відгадування загадок за допомогою нашої чарівної скриньки «Знайди відгадку» – це декілька моментів з програми цього бібліошою. Декотрі відгадки діти знаходили у повітряних кульках, які прикрашали зал. Гра «Джерело» допомогла дітям виявити свої симпатії та краще познайомитися одне з одним.
Цього ж дня розпочав свою роботу відеосалон «Країна Мультляндія».До питань доброти та щирих взаємовідносин дітей ми заохочували при допомозі радянської мультиплікації. Всі разом ми переглянули мультфільми «Цветик – семицветик» (до речі, продемонстрували дітям таку ж книгу, яка знаходиться на полиці в бібліотеці) та «Ивашка из Дворца пионеров».Захід підготувала і провела провідний бібліотекар Какуша Ганна Борисівна.І на закінчення – фото на пам'ять з новим мешканцем бібліотеки мишкою - книголюбкою Чучею.


Літо з книгою.

У бібліотеці - філіалі №4 розпочався сезон для відпочивальників літніх пришкільних таборів. Затверджено графік відвідувань для таборів при НВК№13, ЗОШ№18, ЗОШ№12 і ЗОШ№4.Складено програму заходів.Співробітники бібліотеки підготували для своїх юних друзів: знайомство з сучасною дитячою прозою, голосні читання, літературні мандрівки,конкурси, турніри знавців,веселі вікторини, а також наш "Читальний кінозал" з улюбленими кіноказками батьків, мультмозаїкою і сеансами на замовлення.
Першими відвідувачами нового сезану стали таборяни  НВК№13, які охоче приймали участь в інтелектуальних змаганнях.


 Отримали задоволення від перегляду мультфільмів: "Золотая антилопа","Большой секрет для маленькой компании", "Бобик в гостях у Барбоса"не лише діти, але й вихователі які на хвилинку повернулися у власне дитинство.
Адже в радянських мультфільмах від початку не було агресії.Наголос робили не на екшн, а на психологію, гумор, діалог з глядачем.
Кращі радянські мультфільми "діснеївського" ​​періоду, такі як "Золота антилопа" (1954) і "Снігова королева" (1957), можна сміливо віднести до золотого фонду світової мультиплікації. Знаменитий японський режисер зі світовим ім'ям Хаяо Міядзакі зізнавався, що побачив фільм "Снігова королева" у важкий для себе період, коли він вирішував - залишатися йому аніматором чи ні. За його словами, завдяки цьому фільму він дізнався, що якісна, ретельно промальована анімація здатна достукатися до самих глибин душі людини. А папа Іоанн II свого часу радив всім дітям дивитися кращі радянські мультики, бо вони вчать добру.


Немає коментарів:

Дописати коментар