неділя, 24 квітня 2016 р.

Свято м'якої іграшки.

"Свято м'якої іграшки" подарували членам клубу "Бібліознайки" бібліотекарі Центральної бібліотеки для дітей.Свою останню зустріч в першому сезоні присвятили іграшкам, які весь час були поруч з дітьми і захотіли взяти участь у заключному святі.У клубу "Бібліознайки" з'явився талісман - бджілка Жужа,яка залетіла до нас у вікно і вирішила залишитися з розумними дітлахами.Керівник клубу Писаревська Т.М. повідомила,що вночі в бібліотеці стали траплятися дива - оживали наші м'які іграшки, які боялися,що про них забудуть.Вони захотіли також побувати на нашому святі.Щоб вони не хвилювалися,діти вивчили  чудові вірші про своїх друзів - поросятко,їжачок,лисеня,зайчик,мишеня стали героями дня.Почули навіть вірш про  птеродактиля, бувають і такі улюблені іграшки у наших дівчаток.

Бібліотекар Табакова І.М. звітувала про досягнення нашої творчої майстерні, в якій малюки розвивали свої здібності.Викладач англійської мови Мазніченко М. разом з дітьми пригадали під веселу руханку раніше вивчені слова.Маленькі ляльки Зайчик,Лисеня і телятко пані Му подарували дітям лялькову виставу "Пані Му зустрічає весну".


І наостанок всі присутні дітлахи отримали приємний подарунок від Жужі з побажанням поєднати солодкий смак цукерок і читання.До зустрічі в жовтні, наші любі "Бібліознайки"!


Немає коментарів:

Дописати коментар