середа, 11 серпня 2021 р.

Віртуальні тури музеями України та світу

Віртуальниі екскурсії, що корисно переглянути як для естетичного задоволення, так і для освітніх цілей!

1.https://museum-portal.com/ua/index

Портал надає доступ до бази даних з інформацією про музеї зі зручним інтерфейсом користувача. Тут  ви зможете знайти унікальні віртуальні тури найкращими музеями України та Світу!

https://raduga-duga.com.ua/portfolio/gajdamaka/

2.Smithsonian National Museum of Natural History (США, Вашингтон)

Національний музей природничої історії у Вашингтоні – один із найпопулярніших музеїв у світі. Віртуальна екскурсія дозволяє побачити близько 145 мільйонів експонатів у таких залах як: «Ссавці», «Комахи», «Динозаври», «Палеобіологія», «Зал походження людини», «Геологія, дорогоцінні камені та мінерали». Тут можна побачити найбільшу гордість музею – африканського слона, а також 52-футову модель акули, численні види рослин та тварин із Австралії, павільйон із метеликами та безліч інших дивовижних експонатів.

3. Люксембурзький Палац (Франція, Париж)

Люксембурзький Палац колись був королівською резиденцією, певний час – в'язницею, а нині тут працює Сенат. У цій будівлі є музей, створений у 1750 році. Стиль Палацу – поєднання бароко та ренесансу, а інтер'єри будівлі розписав знаменитий художник Рубенс.

Екскурсії тут проводять дуже рідко, оскільки туристи заважають працювати парламенту Франції. На щастя, віртуальною екскурсією можна насолоджуватися будь-де і у будь-який час. У палаці бували Віктор Гюго, Ернест Хемінгуей, Бодлер, Оноре де Бальзак, Сартр та Верлен. А тепер і ви маєте можливість «прогулятися» ним! А гуляти дуже зручно – варто лише натискати на стрілочки. Отримайте від побаченого естетичне задоволення!

4. Musei Capitolini (Італія, Рим)

Віртуальна прогулянка у Римському Капітолійському музеї подарує вам знайомство з такими шедеврами як «Венера Капітолійська» та бронзова кінна статуя Марка Аврелія, а ще ви можете зазирнути до галереї з бюстами римських імператорів.

На жаль, під час віртуальної екскурсії ви побачите далеко не всі експонати, але про деякі з них варто розповісти дітям. Так, саме у цьому музеї знаходиться статуя легендарної Капітолійської Вовчиці з Ромулом та Ремом (міфічні засновники Риму). Крім того, у Римському Капітолійському музеї є картинна галерея (Пінакотека) з картинами та мозаїками найвідоміших митців: Рубенса, Веронезе, Тиціана, Веласкеса, Гверчіно і Караваджо. Зацікавили? Така екскурсія точно сподобається і вам, і вашим вихованцям!

5. Лувр (Франція, Париж)

Лувр – один із найбільших художніх музеїв світу! Під час віртуальної екскурсії ви ознайомитесь із його найпопулярнішими експонатами – творами Мікеланджело, єгипетськими старожитностями тощо. Кожну з доступних у програмі локацій ви можете оглянути у форматі 360 градусів, а якщо натиснете на деякі з артефактів, то отримаєте додаткову інформацію про них.

На жаль, тут ви не побачите знаменитої картини Леонардо да Вінчі – «Портрет пані Лізи дель Джокондо» («Мона Ліза»), а також статую Венери Мілоської. Утім, про те, що ці експонати є в музеї, діти мають знати!

6. Anatomical Museum (Україна, Івано-Франківськ)

У музеї Івано-Франківського медичного університету виставлено понад 500 експонатів (власник музею планує розмістити ще близько тисячі експонатів!). Тут у скляних банках зберігаються зразки тканин, скелети, черепи, та навіть фрагменти людських тіл! Гордість музею – м'язовий труп, який відвідувачі прозвали «муміфікованим тілом». У цьому музеї не лише проводять екскурсії, його також часто відвідують майбутні лікарі, які бажають отримати нові знання.

Віртуальна прогулянка буде особливо корисною для дітей, які вивчають анатомію!

7. The National Museum of Computing (Великобританія; Блетчлі Парк)

У Національному музеї обчислювальної техніки знаходиться неймовірна колекція комп'ютерів. Тут можна побачити як машини 1940-х років, так і сучасне обладнання. І все у робочому стані! Крім того, тут наглядно показано історію механічних та електронних калькуляторів, а також продемонстровано розвиток інтернет-технологій.

Геймерів зацікавить виставка ігрових консолей відеоігор із різних епох!

8. 3D Landmark Scan Botanical Gardens (США; Баффало)

Ботанічний сад Баффало відомий своїми екзотичними рослинами. Тут ви побачите орхідеї, бамбук, пальми, імбир та інші види рослин із Азії. Біля фонтану можна помилуватися статуєю Будди та чайний будиночок із кедра. Тут панує спокійна атмосфера, тож навіть не віриться, що раніше на цьому ж місці, була презентована тема тропічного лісу із топіарними фігурами динозаврів (об'ємні фігури з металічним корпусом, покриті штучним газоном).

Кожну з представлених віртуальних екскурсій можна використовувати як під час занять, так і для дистанційного навчання. А можна просто для розваги! А яка з екскурсій сподобалася вам найбільше?

Немає коментарів:

Дописати коментар