пʼятницю, 17 липня 2020 р.

Пісня імен: кіно на вечір п'ятниці

Європа  у Другій світовій війні. Багато сімей тоді втратили своїх членів, деякі сім'ї й зовсім зникли... Довідль – дев'ятирічний польсько-єврейський біженець, неймовірно обдарований скрипаль, якого в Лондоні взяли до себе батьки його однолітка Мартіна. Нехай хлопчики мають зовсім різне походження, але вони стануть братами. Але за кілька годин до дебютного концерту вже двадцятиоднорічного Довідля хлопець пропав безвісти, що негативно позначилося на репутації сім'ї, що його прийняла... Тільки через 35 років Мартін випадково знайшов сліди свого брата – і з цього моменту він вирішив, що потрібно зробити все можливе, щоб знову спробувати його віднайти.

Додаю відгук Anna Krytska‎ ВРАЖЕННЯ UA (книги,фільми...).

Що ми робимо із сильними враженнями?
Хто що. Хто може витримати, смакує їх. Хто не може, одразу забовтує, заїдає чи ховає під іншими враженнями.

Ця кінострічка гарантує вам сильні враження. Великий сум, багато сліз. Наприкінці, коли здавалося б, більше нічого вже не здивує - той останній подив, шок, який складає увесь пазл.

Так і має бути. Все так і має бути.

Розбещений геній. Провина того, хто вижив. Родина. Рід. Громада. Єврейський рід. Тора. Біль, що змушує зректися Бога. Бог, що "змушує" зректися себе. Пошук. Втеча. Біль, якого завдаєш іншим, щоб хоча б якось заглушити власний... І це не допомагає...

І музика. Проста й гарна.

Коли береш когось в сім'ю, приймаєш значно більше, ніж одну дитину. Приймаєш увесь його рід, що переплітається із твоїм, й це матиме наслідки. Втім, коли любиш, наслідки не лякають.

І ще. Можна сильно любити людину. Але якщо вона має згарище всередині себе, вона не зможе розділити ці почуття.


А ви дивились?  я - так.

Рік:  2019
Країна:  КанадаУгорщина
Режисери:  Франсуа Жирар
Студія:  Proton Cinema
Жанр:  драмаісторія
Прем’єра (у світі):  08.09.2019
Тривалість:  113 хв

Немає коментарів:

Дописати коментар