суботу, 8 лютого 2020 р.

Бенефіс української поезії

Бібліотекарки бібліотеки на проспекті Перемоги,35 м. Кам'янське у межах бібліотечного проекту "Від Шевченка до сьогодення" разом з членами клубу сімейного читання та дозвілля "СУПЕР 7-Я" зібралися на   бенефіс української поезії.


Читали вірші Л.Українки, Т.Шевченка, В.Симоненка, Л.Костенко, М.Підгірянки, К.Кирпи, А. Камінчука. Найсміливіші презентували власні вірші. 

Поєтичні змагання вдалися. Виявилися чудові читці й, звісно, переможці.
У номінації "Шевченківська спадщина" перемогли Шульга Георгій з віршем Л. Глібова "Химерний маленький" та Візир Марина з віршем Т. Шевченка "Садок вишневий коло хати". 

Коробський Іван з віршем В.Симоненка "Ти знаєш, що ти людина" та Шульга Кароліна з віршем А. Камінчука "Це моя Україна" перемогли у номінації "Сучасна українська поезія".У номінації "Авторська поезія" здобула перемогу Крайнова Вікторія з віршем "Храни боже, Україну!". Яка молодчинка.


Під час літературної гри  "Письменник чи ні?" без помилок не обійшлося.


Раділи книжковим новинкам та ділилися враженнями 
про прочитане.


Жодна зустріч не обходиться без літературної гри "Словесний крокодил". Весело й пізнавально.Важко зараз покоління Z залучати до читання. Але за допомогою гри, конкурсів, власного прикладу іноді це вдається.

Немає коментарів:

Дописати коментар