вівторок, 20 жовтня 2015 р.

Стартував проект «Міняю бібліотекаря».

За підтримки програми Бібліоміст стартувал проект "Міняю бібліотекаря". Проект: «Міняю бібліотекаря» - це обмін між бібліотекарями туристичного Львова  і промислового Дніпродзержинська. Як подолати стереотипи? У чому таємниця бібліотечного креативу? 5 днів на межі. Чи витримає львівський бібліотекар життя у промисловому робітничому місті? 
 Мета: Поширення інноваційних практик бібліотек , посилення ефективності започаткованих партнерств, промоція бібліотечних інновацій та позиціонування бібліотеки як центру громади на новому місці в нових умовах. Тривалість проекту – 3 місяці. Бібліотекар за обміном працює 5 днів за планом та графіком роботи відсутнього колеги, який отримує по приїзді, веде щоденник «День  за днем», створює фото, відео звіт, описує досвід який впровадила. .Створює мапу інноваційних практик  бібліотеки .
 З Дніпродзержинська до Львова вирушила бібліотекар Центральної бібліотеки для дітей Інна Табакова.Перший робочий день у Львовi Вражень купа! День дуже насичений: ЦБС для дiтей, бiблiотека -  фiлiя№ 13, Обласна дитяча бiблiотека. I це ще не вечiр!

5 коментарів:

 1. Ми радо ділилися досвідом! Сподіваємось, що п. Інні все до вподоби, та по приїзді все вам розповість :)

  ВідповістиВидалити
 2. Дуже цікаво. Обов'язково поділіться враженнями наприкінці - чи має сенс у цій формі роботи

  ВідповістиВидалити
 3. Суперская ідея та цікавий задум! Нехай у цьому починанні супроводжує успіх! Буду із нетерпінням чекати - що далі?

  ВідповістиВидалити
 4. Цікава ідея для молодих спеціалічтів.

  ВідповістиВидалити
 5. Цікава ідея для молодих спеціалічтів.

  ВідповістиВидалити