четвер, 5 червня 2014 р.

Бібліотечне літо розпочалося.Навчальний рік завершився. Бібліотечне літо розпочалося. Зараз  традиційно відбуваються екскурсії  для дітей . Цього разу  бібліотеку відвідали  діти з пришкільних таборів.Бібліотека - філія №4  ретельно готувалася до зустрічі . Оформили книжкову виставку "Летняя радуга ", підібрали веселі мультфільми про літо. Маленькі користувачі   приємно вразили бібліотекарів : читали вірші , співали, розповіли про свої успіхи в навчанні , поділилися планами на літо.


Багато дітей будуть відпочивати в пришкільному таборі , тому зустрічатися ми будемо часто . Підготували для них цікаву програму . Сподіваємось на веселе і змістовне літо - вважае завідуюча філією Тетяна Карабут. .   


Діти із іншого лагеря завітали на екскурсію до бібліотеки – філії № 5. Вони ознайомилися з бібліотекою, правилами запису і користування книжками. А потім в читальному залі слухали оповідання Миколи Носова «Живая шляпа».


Вони також отримали цікаву інформацію про те, як з’явилася книга, як вона створюється сьогодні, її шлях до читача. Дітлахи самостійно вистроювали ланцюжок: письменник → редакція → друкарня → бібліотека → читач.

 
Традиційні мультфільми наприкінці  заходу піднімали і без того веселий настрій дітей.

Завідуюча бібліотекою Юлія Задорожня та провідний бібліотекар Ганна Какуша   привітали всіх дітей  з початком веселих, цікавих і таких довгоочікуваних літніх канікул.

Немає коментарів:

Дописати коментар