четвер, 31 липня 2014 р.

Бібліотечне літо триває.

Ось і закінчилася робота літніх пришкільних таборів.Чимало хто з дітей мріяв про відпочинок коло моря , про захоплюючі подорожі до давно омріяних місць .На жаль , не у кожного були реальні можливості це здійснити .Тому літні пришкільні табори дали  можливість дітям в рідному місті відпочити з користю.
Бібліотека також  підготувала  програму для відпочивальників таборів і активно з ними співпрацювала всі три зміни  .Крім різноманітних  розважальних і пізнавальних заходів,  бібліотека - філія №4 створила  дружній до дітей простір , комфортне середовище для ігр , фантазії і творчості.
 
В активному та пізнавальному відпочинку в бібліотеці взяли участь 536 дітей з таборів: "Вулик"(НВК№13), "Веселкова країна"(СЗШ№4), "Усмішка"(СЗШ№18) , які колективно відвідали бібліотеку 22 рази . Було різне :і весело і шумно.
 Діти різного віку не завжди знаходили спільну мову . Але були чудові моменти , що залишаться в пам'яті надовго.Літо нас здружило , з'явилися нові друзі , які і в подальшому будуть приходити до бібліотеки ! Бібліотечне літо триває... 

Немає коментарів:

Дописати коментар