суботу, 5 січня 2013 р.

Книжка під ялинку.

Чудовий подарунок на зимові канікули отримали читачі Центральної  бібліотеки для дітей.Перед самими святами до фонду бібліотеки надійшло 150 примірників таких бажаних дитячих книг.Найбільше втішає те, що новинки чекають і на малят від 3-х років, і на підлітків.
Малюки отримали гарні новорічні казки, історії і вірші, які можуть взяти з книжкової виставки "Зимова казка". Діти молодшого шкільного віку з задоволенням почитають як  новинки, так  і книги, перевірені часом.


Так, на книги А.Усачова "Школа снеговиков" і "Чудеса в Дедморозовке", презентовані 26 грудня,  вже існує черга, тож у планах бібліотекарів є ще декілька презентацій нових книг.
А найбільше ми радіємо за читачів 11-14 років, яких ми не могли порадувати новими книгами вже багато часу. І хоча книг для них не так вже й багато, але це все ж краще, ніж нічого.Добре те, що є що почитати і дівчаткам, які цікавляться дівочими книжками, і хлопцям, які полюбляють  детективи і фантастику.


 Остання представлена 9 книгами відомих фантастів Дяченків, а детективи написані українськими авторами і вийшли в серії "Дивний детектив".


  Радіємо разом з читачами і ми, бібліотекарі, що можемо порадити гарну нову книжку для читання на зимових канікулах. Хочеться побажати всім читачам в новому році багато нових і гарних книг.

Немає коментарів:

Дописати коментар