четвер, 19 липня 2012 р.

Урочисте нагородження переможців конкурсу буктрейлерів «Моя любов – футбол».

18 липня 2012 року  у Центральній бібліотеці для дітей відбулося велике свято. Закінчився конкурс буктрейлерів «Моя любов – футбол», присвячений величній спортивній події – Євро – 2012. І хоч Євро вже стало історією, ми надовго запам’ятаємо його прекрасні моменти: гостинність, з якою Україна приймала футболістів та вболівальників з усієї Європи, шалений азарт, гордість за два голи Андрія Шевченка та розчарування за програш нашої команди, радість за чемпіонів Європи 2012 року – команду Іспанії. І для справжніх вболівальників любов до футболу ніколи не закінчується, так само, як для всіх нас не закінчується любов до книги. Ми раді, що наш конкурс об’єднав ці дві любові і можемо сказати, що всі учасники конкурсу стали чемпіонами, тому що вони, по-перше, прочитали дуже хороші книги, присвячені футболу, а по-друге, навчилися створювати  буктрейлери.
Як і годиться у спорті, свято почалося з розминки «Бібліопас», яку провела  бібліотекар Дорофеєва Т. В.  Кожен учасник, отримавши м’яч, повинен був назвати слово, пов’язане з футболом. За кожний влучний «кидок» учасники отримали приз. І ось урочиста мить, якої з нетерпінням чекав кожен конкурсант.
 Слово для нагородження переможців у старшій віковій категорії надається головному спеціалісту Управління культури та туризму Дніпродзержинської міської ради Панченко Л. В. Призи та дипломи отримали: Перерва Артем, ЗОШ № 8, 7 клас ;Дорофеєв Денис, ЗОШ № 29, 9 клас; Євроклуб ЗОШ № 21.

Перерва Артем, ЗОШ № 8, 7 клас 

Євроклуб ЗОШ № 21


Переможців молодшої вікової категорії нагороджувала директор Дніпродзержинської ЦБС Герасюта Т. І. Ними стали: Михащенко Валерій, ЗОШ № 8, 4 клас ;Вощина Ярослав, гімназія № 11, 6 клас; Благова Катерина,Ревко Олександр, ліцей № 2, 6 клас. 

 Герасюта Т.І. нагороджує Ярослава Вощину
  Переможці у категорії спільних проектів отримали призи від представника програми «Бібліоміст» у Дніпропетровській області Сильвестрова Ю. Б.:бібліотека – філіал № 8 та її читачі;родини Полторацького Єгора та Чуфещук Поліни, УВК № 7;сім’я Сєліхова Єгора, гімназія № 11, 4 клас.
«Позаконкурсні відзнаки» отримали від заступника директора ЦБС Табакової І. М. наступні учасники:Чуйкова Христина, ЗОШ № 40, 11 клас; Борисенко Валентина, економічний коледж.

Чуйкова Христина, ЗОШ № 40
В категорії "Майстер відео" приз отримал книжковий клуб "На перехресті" .

Члени книжкового  клубу
Перегляд буктрейлерів – переможців супроводжувався аплодисментами глядачів.
Приємною несподіванкою для переможців стало їх нагородження призами, які вручив віце-президент футбольної федерації м. Дніпродзержинська, директор дитячої спортивної школи «Олімпія» Резніков М. Г. Переможців, які зайняли 1 місце, він нагородив книгами про футбол, а всі учасники отримали дипломи, футбольні м’ячики та фотографії гравців збірної Англії.
Наймолодші учасники конкурсу отримали призи від заступника директора видавничого дому «Автограф», редактора журналу «Один дома +» Журавської О. В.

Вощина Я.,Ревко О. , Журавська О.В., Денесюк Л.А.
 «Родзинкою» свята став виступ футбольного фрістайлера Гусака Іллі. Під запальну музику він показав карколомні трюки з м’ячем. Під час його майстерного виступу, від початку до кінця, звучали аплодисменти захоплених глядачів.

 Гусак Ілля
 Осторонь від Євро – 2012 в Україні не залишилося жодного міста, ні великого, ні малого. Всі учасники конкурсу буктрейлерів «Моя любов – футбол» читали книги про футбол, створювали рекламні ролики, хлопці – фрістайлери виступали у фан – зонах, ми дивилися матчі та вболівали, а творчі люди ще й пісні складали. Свою версію неофіційного гімну Євро – 2012 написав і відомий дніпродзержинський поет Олег Майборода. Під звуки цього гімну закінчилося бібліотечне свято. І хоч зараз ми сказали: «Прощавай, Євро!», та спортивні свята на цьому не закінчуються. І ми з радістю говоримо: «Вітаємо тебе, Олімпіадо!» Нехай XXX Олімпійські ігри стануть такою ж яскравою спортивною подією, як і футбольне свято. А ми знову будемо вболівати за нашу команду і бажати їй перемог!

Немає коментарів:

Дописати коментар