середа, 25 квітня 2012 р.

Школа радості.


Тетяна Писаревська
 Закінчується навчальний рік. І в останній день занять у «Школі радості» колегіуму № 16 в гості до малюків завітали бібліотекарі Центральної бібліотеки для дітей. «Школа радості» готує дітей до навчання у справжній школі. Та яке ж навчання без книжок? Вірними друзями у шкільні роки будуть не тільки підручники, а й хороші художні книги: казки, вірші, оповідання. З деякими з них познайомила малюків Тетяна Миколаївна Писаревська, провідний бібліотекар ЦДБ. А оскільки в дитячій бібліотеці час від часу трапляються дива, тож і в цей день разом з Тетяною Миколаївною до школи завітала маленька Баба Яга. Діти разом з Бабцею відгадували загадки, розповідали, що потрібно у школі учневі. Малюки навіть заспівали Бабусі веселу пісеньку і навчили її робити зарядку. Відтепер дитяча бібліотека чекає майбутніх першокласників до себе, адже хороших книг та чарівних див у ній ще дуже багато.

Маленька Баба Яга

Учні "Школи радості"


Акция по массовой проверке грамотности 
"Тотальный диктант".

Третья часть акции по массовой проверке грамотности "Тотальный диктант" началась в Москве на четырех площадках, по словам организаторов, изъявили желание проверить свою грамотность около 600 человек. Акция, которая изначально задумывалась студентами Новосибирского государственного университета ( НГУ ), в 2012 году пройдет уже в девятый раз. 
Международный экзамен на знание русского языка начался сегодня в 85 городах России и мира. Участники акции по массовой проверке грамотности "Тотальный диктант" продемонстрируют свои знания орфографии, грамматики, пунктуации и других норм современного русского языка.
Неплохо бы и нам проверить знания украинского языка.

Немає коментарів:

Дописати коментар