четвер, 28 травня 2015 р.

Плетемо райдужки - вчимося творчості.


Найпопулярніший серед дітей вид творчості на сьогодні це плетіння з кольорових кілець (резинок).
Браслети із резинок придумав інженер компанії Ніссан,імігрант з Малайзії китайського походження Чонг Чун Нг для своїх дітей. Англійською це називається rainbow loom (rainbow – райдуга, loom – станок для плетіння). Це заняття стало дуже популярним серед молоді з усього світу, особливо в літніх таборах та клубах. Іграшка побила всі рекорди з продажу.. В 2013 році було продано 1,3 мільйона станків для плетіння з резинок. Офіційна сторінка на каналі yutube –Rainbow Loom з навчальним відео набрала 4 мільйони переглядів! Носили браслети такі відомі особи як Кейт Міддлтон,актриси Емма Уотсон та Джулія Робертс , король Іспанії Філіпп УІ і навіть Папа Римський Франциск.
Плести можна за допомогою станка,рогатки пальців , виделки.
Цікаві назви мають навіть види плетіння: дощик, рибний хвіст, драбинка, гусінь, безкінечність, калейдоскоп, серця, гарбуз і ін.
Плести з резинок також можна одяг, іграшки, фігурки на олівці, чохли для телефонів і все, що Вам підкаже Ваша фантазія!


Вчитись краще на браслетах і більш простих схемах, але не потрібно зупинятись! Такі браслети, можуть стати гарним подарунком і просто принести радість Вам і Вашим близьким.
Маленькі та дорослі майстри з бібліотеки –філії №7 зібрались як завжди в неділю на майстер-клас плетіння з райдужних резиночок. Проводила його наш постійний майстер Ольга Васильєва.


Спочатку планувалося ознайомити дітей з цією технікою. Але виявилося, що майже всі вже вміють плести, займаються цим і вдома і в школі. Цікаво, що хлопці плетуть навіть краще за дівчат!


Отже, наш майстер-клас перетворився на обмін досвідом. Всі дружно сплели собі браслети (їх найпростіше плести ) ,


 а наступним разом буде виготовлення фігурок тварин. 


Робота ця кропітка, потребує уваги та посидючості, але треба постаратися і обв’язково все вийде.

Немає коментарів:

Дописати коментар