пʼятниця, 8 травня 2015 р.

"Дідові медалі":70-річчю Перемоги над нацизмом у Європі присвячується.

7 травня в бібліотеці - філіалі № 5 була проведена година пам'яті "Дідові медалі".
На захід запросили  учнів 3-А класу СЗШ № 29. Діти прийшли з квітами, символічними маками у петлицях, своїми малюнками...

             Сплять у скринях спокійно ордени і медалі.
        Доторкніться рукою - і почуєте дзвін...
       То злетить в піднебесся - у сонячні далі
 Голос ваших дідів і батьків,і синів. 

"З кожним роком війна відходить у вічністьт, але пам'ять про неї і досі жива... Нажаль, героїв, які брали безпосередню участь у тих далеких подіях, залишилось лічені одиниці. Вони вже дуже стареньки...",- почала виступ провідний бібліотекар Ганна Какуша.


 на книжковій інсталяції "Перемога: естафета пам'яті триває"
презентуємо документальні примірники , світлини і матеріали
тематичної папки "Їх імена на карті міста"

На святкову зустріч був запрошений Зінченко Віктор Іванович, у минулому професор ДДТУ, друг книги і бібліотеки, поет, члени сім'ї якого безпосередньо брали участь у штурмі Кенігсбергу та обороні Одеси. Віктор Іванович приніс показати бойові нагороди свого батька, малюнки свого дядька, колекцію ювілейних монет...і цікаву розповідь про події минулих часів. Тих, хто народився  перед  війною та впродовж неї залишилось не дуже багато. Зараз таких людей називають "діти війни". 

                                    
ордени та медалі батька, Василя Васильовича Головко

        Віктор Іванович Зінченко 


діти роздивляються колекцію нагород та монет 

малюнки дядька, Михайла Романовича Зінченко

Готувалися до заходу і діти: читали вірші, співали пісні, а Пєшикова Ксенія написала навіть листа з малюнком, який потім вручила нашому гостю.Ветерани - це люди, які героїчно боролися за визволення від ворогів. Земний їм уклін. Ми пам'ятаємо і завжди будемо пам'ятати їх подвиг, бо він - безсмертний.


На заході був присутній журналіст сайту disk-sport.com  Куленко В.В.; демонструвалися відеоматеріали "Мій дідусь - герой" та " Все про ту весну".

                                                 

Немає коментарів:

Дописати коментар