вівторок, 29 березня 2016 р.

Презентація збірки віршів "Кохання бачать у смартфонах" молодого поета Владислава Маліцького пройшла в бібліотеці Дніпродзержинська.

25 березня в юнацькому відділі Дніпродзержинської центральної бібліотеки ім. Т.Шевченка для молоді міста відбулася презентація збірки віршів "Кохання бачать у смартфонах" молодого поета Владислава Маліцького.У дніпропетровському видавництві "Пороги" вийшла збірка віршів поета-лірика Владислава Маліцького. Своїми віршами автор намагається показати багатогранність такого почуття, як кохання. Збірка відображує різні життєві ситуації, які виникають у повсякденному житті і залишають свій слід не тільки в квітах і ​​поцілунках, а й у переживаннях та розчаруваннях

 Владислав Маліцький народився в Дніпродзержинську. Після закінчення в 2008 році колегіуму № 16 поїхав до Дніпропетровська, де продовжив навчання в Національному університеті імені Олеся Гончара на фізико-технічному факультеті за спеціальністю системи автоматизованого управління літальними апаратами. "Лірика була зі мною паралельно, - розповідає   Маліцький. - Вірші я почав писати чотири роки тому. А підштовхнуло, як це часто буває, нещасливе кохання, трагічне розставання. Спочатку я вірші писав для себе. Але потім старша сестра підказала, що пора вже видати збірку. Почав активно шукати художників для ілюстрування, і спонсорів. В результаті видання профінансувала українська діаспора в Німеччині ".

 

Раніше Влад Маліцький.  друкувався в "Антології сучасної української літератури", а також в журналах "Дніпро", "Кур'єр Кривбасу". Презентації збірки "Кохання бачать у смартфонах" вже пройшли в столиці Швеції Стокгольмі, Дніпропетровську, Києві, Полтаві. Книга продається в Берліні, Стокгольмі, Варшаві.

Немає коментарів:

Дописати коментар