пʼятниця, 26 квітня 2013 р.

«Дзвони Чорнобиля».


У кожного часу – свої герої. Але цього разу ворог був невідчутним і невидимим. Він підступний, безжалісний та смертельно небезпечний. Чорнобиль… Зараз це слово знає увесь світ. Чорнобиль – це страждання й трагедія, це подвиг і безсилля, це пам'ять. Чорнобиль... Чорна страшна та нестерпна біль, яка торкнулася своєю вбивчою рукою всіх хто став на боротьбу з радіацією.
Минули роки. Над нами мирне небо. Нехай ніколи не буде нового лиха й нового Чорнобиля. Це залежить від нас з вами, від нашої відповідальності й нашого бажання завжди й у всьому залишатися Людиною. Катастрофа на Чорнобильській АЕС – чому вона відбулася та які для нас її наслідки? 
24 квітня в бібліотеці-філії №8 з учнями 4-Б класу СЗШ№20 пройшов урок-пам'ять «Дзвони Чорнобиля», присвячений 27 річниці аварії на Чорнобильській АЕС.
Готуючись заздалегідь , діти знайшли і вивчили вірші, присвячені цій події, намалювали багато малюнків.


Вони дуже уважно слухали розповідь завідуючої бібліотеки Т.М. Гончар про подвиг звичайних людей, переглянули кадри з документального фільму режисера Томаса Джонсона (Thomas Johnson) «Битва за Чорнобиль» (The Battle of Chernobyl), 2006, – США, Discovery Channel.
  
Також до уваги дітей була представлена фотовиставка «Чорнобиль очима Ігоря Костіна». Волею випадку так склалося, що саме Ігор Костін став першою «людиною з камерою» в епіцентрі найстрашнішої техногенної катастрофи ХХ століття.

Немає коментарів:

Дописати коментар