четвер, 2 лютого 2017 р.

Зимовий вечір в колі друзів.

"Зимовий вечір в колі друзів" - таку назву мала  зустріч з авторами - виконавцями нашого міста на арт - майданчику "Співзвучність", що відбулась на абонементі Центральної міської бібліотеки ім. Т.Г. Шевченка.


Гостей зустрічала бібліотекар абонементу Наталія Вертій. Вона розповіла про нові надходження  художньої літератури до абонементу та періодичні видання, які передплатила бібліотека.
Свою творчість в цей вечір дарували Юрій Філіппов 


та Євген Баранов.


Авторська пісня як жанр виникла в середині минулого століття одночасно в декількох країнах. Зазвичай такі пісні виконують під гітару, текст превалює над музикою, а виконавець найчастіше є автором і слів, і мелодії.
Авторська пісня адресується не кожному, а лише тим, хто налаштований на одній хвилю з автором, готовий вислухати і розділити його почуття. Сам автор-виконавець як би виходить з аудиторії і каже під гітару про те, про що думають все. Такий вечір - це зустріч друзів, які добре розуміють один одного і довіряють один одному. За словами Б. Окуджави, авторська пісня - це «форма духовного спілкування однодумців». На відміну від естради в авторській пісні немає офіціозу, дистанції між виконавцем і слухачами, формалізованої публічності - розповідав Юрій Філіппов.
"Класичні" авторські пісні чергувались з власними творами виконавців та зігріли своїм теплом цей морозний зимовий вечір.

Немає коментарів:

Дописати коментар