понеділок, 25 березня 2013 р.

Відкриття Всеукраїнського тижня дитячого читання.


Дитинство — це той неповторний час, коли мала людина відкриває для себе світ, коли в ній жевріє іскринка творчості, а саме життя є стихією гри, що для дитини — найсерйозніше заняття. Саме добра дитяча книга відіграє важливу роль в житті дитини. Але якщо дитина запитує «А навіщо читати?», чи зможемо ми дати таку ж щиру відповідь, не відбуваючись стереотипними фразами, які діти частіше за все пропускають повз вуха? Той, хто пізнав радість спілкування з друкованим словом, добре знає про те, що читання — це бурхлива гра уяви, інтенсивна робота думки, творчий процес, який дає ні з чим незрівняну насолоду. Прищепити дітям любов до книги, виховувати в дітей потребу до читання, дбайливе ставлення до книги допомагає Тиждень дитячого читання, який традиційно припадає на весняні канікули. 
На при кінці  березня в бібліотеці-філії №8 тиждень дитячого читання відкрили яскравим літературним святом «Країна казкова – країна книжкова». На свято завітали учні 1-А і 1-Б класів СЗШ №20. Ведуча свята - бібліотекар В.В. Паденко розповіла дітям про славні традиції проведення Тижня,а також прочитала цікаві факти,вірші, та вислови про книгу. 
 Не менш цікавою, кумедною та захоплюючою була подорож в Казкову країну.


Разом з Колобком і Вороною діти відгадували казку за ключовими предметами,що нагадували її назву (Наприклад: човник «Івасик –Телесик», борошно – «Колобок» і т.д.).


Також, діти мали нагоду проявити свої знання зігравши з чарівною Феєю у «Казкове ерудит-лото».    Весело й грайливо закінчилося свято, але не закінчується зустріч з книгою. До свята в бібліотеці відкрита книжкова виставка «Нові книги – нові друзі».

Немає коментарів:

Дописати коментар