неділя, 24 березня 2013 р.

Переможці конкурсу "Найкращий читач України-2013"

21 березня у Центральній бібліотеці для дітей зібралися кращі з кращих знавці книги, які стали переможцями першого відбіркового етапу Всеукраїнського конкурсу "Найкращий читач України - 2013" у своїх бібліотеках - філіалах. В цей день на них чекав другий міський етап конкурсу, який мав визначити тих читачів, які отримають право представляти наше місто на обласному етапі.


До бібліотеки завітали учні 6 - 7 класів різних шкіл міста: колегіуму № 16, СЗШ № 44, 29, 20, 36, 9, 7, ліцею НІТ № 2. Розпочала свято міссіс Хадсон, яка від імені містера Шерлока Холмса передала учасникам літературні завдання, з якими не міг упоратися великий сищик.


 І першим завданням стала розминка, в ході якої учасники мали відгадати назву літературного твору, зашифрованого у вигляді міні - детективу. А головним завданням конкурсу було представити всім присутнім цікаву книгу, розповісти про неї так, щоб іншим теж захотілося її прочитати. Серед представлених були  книги різних авторів та жанрів. Це і модне нині фентезі (Дж. Ролінг "Гаррі Поттер", Р. Ріордан "Персі Джексон", І. Волинська "Ірка Хортиця"), і енциклопедії ("Кішки"), і історичні романи (трилогія В. Рутківського "Джури"), і дитяча класична література (К. Коллоді "Пригоди Піноккіо" та О. Толстого "Золотий ключик"), і книги з тих, яких називають зараз "незаслужено забутими" (А.Рибаков "Кортик"). Наступне завдання було письмовим і, як виявилося, досить складним для учасників.


І нарешті, творча робота. Тут все залежало від фантазії учасників. На суд журі були представлені і читацькі щоденники, і вірші , і малюнки, і цілі тематичні газети, і костюми літературних героїв, і навіть буктрейлери. 

Переможець конкурсу учень 7 класу СЗШ № 29 Бойко Володимир

Журі у складі заступника директора ЦБС по рекламі та маркетингу Дороніної Т. Ю., завідуючої методичним відділом Шушури Л. А., провідного бібліотекаря Чуйкової Л. І. довелося добре попрацювати, щоб визначити переможців. А ними стали Озерний Даніїл (колегіум № 16) серед шестикласників та Бойко Володимир (СЗШ № 29) серед семикласників. 


Переможець конкурсу учень 6 класу колегіуму № 16 Озерний Даніїл
та учасниця конкурсу Бєлая Ольга

Вітаємо переможців та бажаємо їм подальших успіхів!

Дякуємо також всім учасникам  та їхнім наставникам за активну участь у конкурсі, за любов до книги та читання! Всі конкурсанти отримали подарунки. Конкурс підготували та провели працівники Центральної бібліотеки для дітей Табакова І. М., Дорофеєва Т. В., Писаревська Т. М., Ревко Л. А.

Немає коментарів:

Дописати коментар