неділя, 17 березня 2013 р.

Перша зустріч з письменником за допомогою скайпу

У тому, що сучасна бібліотека - це не тільки зібрання книжок, а й інтернет - центри, якими можуть користуватися бескоштовно  користувачі бібліотек, знають, напевно, всі. Наші користувачі приходять до інтернет - центрів, щоб знайти потрібну інформацію, поспілкуватися з друзями у соціальних мережах, послухати музику чи погратися в комп'ютерні ігри. А ось щоб зустрітися у скайпі зі справжнім письменником, автором популярних книжок, діти завітали до бібліотеки вперше. 15 березня на базі Центральної бібліотеки для дітей відбулася перша скайп - конференція, у якій прийняли участь учні 5-6 класів СЗШ № 8.


За допомогою інтернету бібліотека зв'язалася з Обласною дитячою бібліотекою, гостями якої в цей день стали учні 6 класу та письменниця Ілона Волинська. Основною темою обговорення стала серія книг "Ірка Хортиця - надніпрянська відьма", написана у жанрі фентезі.


Ще до початку скайп - конференції наші діти прочитали книги цієї серії, тож до автора у них було багато запитань.  Власне, книги Ілона Волинська пише у співавторстві з чоловіком Кирилом Кощеєвим. Учнів цікавило, як можна писати одну книгу удвох, як автори придумують сюжети, чи будуть виходити продовження пригод Ірки та ії друзів. Всі бажаючі могли задати своє запитання і почути відповіді від самої авторки.


Цікавими були також питання від дніпропетровських шестикласників. До речі, вони зараз навчаються у тій самій школі, яку свого часу закінчила і Ілона Волинська.


На жаль, час нашої зустрічі був обмежений, але вона виявилася такою цікавою, що учасники висловили побажання і надалі проводити подібні скайп - конференції. Всі були вдячні Ілоні Волинській та Кирилові Кощеєву за чудові книги, а колективу Обласної дитячої бібліотеки за організацію цієї зустрічі.


Немає коментарів:

Дописати коментар