пʼятниця, 19 грудня 2014 р.

Мандри до Святого Миколая.


Сьогодні  у юнацькому відділі Центральної міської бібліотеки відбулося свято до Дня Святого Миколая. Учнів колегіуму № 16 запросили на вечорниці "Мандри до Святого Миколая".
Бібліотекар юнацького відділу Лариса Лощенкова  розповіла дітям  про життя Миколая.Святого Миколая Чудотворця шанують на Сході та на Заході, християни та мусульмани. Усе життя св. Миколая було сповнене благодіяннями та чудесами. Церква прославляє Миколая Чудотворця як швидкого помічника усім, хто опинився в біді та скорботі. Він допомагав потопаючим, визволяв полонених, рятував від смертної кари невинних, зцілював хворих: повертав зір, мову, позбавляв кульгавості. Допомагав позбутися убогості, дарував їжу голодним, був помічником та заступником. Він швидко з'являвся там, де потрібна була допомога. І сьогодні він приходить до тих, кому необхідне його заступництво. Його чудес не злічити.

Потім була вікторина на тему обрядів та звичаїв українців у новорічні свята. За привільні відповіді на запитання сучасний Миколай пригощав  дітей солодощами.  


Свято вдалося.

Немає коментарів:

Дописати коментар