пʼятниця, 6 травня 2016 р.

Червоні маки як символи пам’ яті: година спілкування та майстер - клас.

Червоні маки – символ пам’ яті про тих, хто загинув під час Другої світової війни. Для нас, українців, квітка червоного маку ще з козацьких часів була символом пролитої козацької крові, не раз оспівана у народних піснях та думах. Червоний мак вперше використано в Україні на заходах, приурочених до річниці завершення Другої світової війни у 2014році. А тепер червоний мак набуває символічного значення , особливо після прийняття Указу Президента про вшанування в Україні 8 травня Дня пам яті та примирення.

Напередодні Дня пам ‘яті та примирення, а також Дня Перемоги бібліотекарі дитячої філії №8 покликали до себе читайликів з 3-А класу СЗШ №20, щоб розповісти про квітку пам‘яті і долучити дітей до виготовлення символів – червоних маків.Бібліотекарі філії підготували книжкову виставку «Діти війни» та огляд творів про війну.


Завідувачка бібліотеки Тетяна Гончар навчила дітей як виготовити квітку із звичайного паперу червоного і чорного кольору за допомогою ножиців, степлеру і, звичайно, тепла своїх рук.
Немає коментарів:

Дописати коментар