неділя, 15 травня 2016 р.

Як візьму за руки татка і матусю, то нічого в світі з ними не боюся: до Міжнародного дня сім’ї.

Це свято народилося з безмежної любові і вдячності до тих, хто дав нам життя і виводить на самостійну дорогу. Напередодні бібліотекарі філіалу для дітей № 5 провели рекламну акцію в Лівобережному парку культури та відпочинку.Основною метою цього заходу було привернення уваги до збереження родинних цінностей та  до відновлення традицій сімейного читання. В сім´ї дитина отримує перші уроки любові до батька-матері, до своєї Батьківщини і її культури. На дитячий майданчик бібліотекарі вийшли не з порожніми руками. Новинки літератури вони розмістили прямо на ігрових спорудах.

Бібліотечний намет та книжково-журнальна експозиція привернули увагу і малечі, і батьків.
Юлія Задорожня та Ганна Какуша розповідали про саму бібліотеку та про читацький родинний клуб "Джерело", який працює в філії вже 7 років. Дитячі періодичні видання, які зручно розмістилися на вішалках, демонстрували як бібліотекарі, так і присутні мами.Наприкінці  всі відвідувачі дитячого ігрового майданчика отримали запрошення та рекламні візитки.Двері бібліотеки завжди відкриті для родин, які люблять читати!


Наші помічники: Оленка, Данилко та Іринка.
Від щирого серця вітаємо вас із Міжнародним днем сім’ї! Бажаємо вам та всім вашим рідним міцного здоров'я, сімейної злагоди, благополуччя та непохитної твердості родинних стосунків.

2 коментарі:

 1. Коллеги! Какие вы молодцы! Очень позитивно все выглядит.
  Запорожцы.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Спасибо! Мы стараемся по-больше позитивных мероприятий проводить и выходить на улицы.

   Видалити