неділя, 22 травня 2016 р.

Тиждень екскурсій в бібліотеках.

218 учнів початкової школи СЗШ № 29 відвідали бібліотеку - філіал для дітей № 5 минулого тижня.


Юлія Задорожня та Ганна Какуша, працівники філії, радо привітали дітлахів з успішним закінченням учбового року та надали багато корисної інформації що до яскравого інтелектуального відпочинку влітку разом з книгою та бібліотекою. 


"Слово «бібліотека» грецького походження. Коли говорять: «Це слово прийшло до нас з грецької мови», то мають на увазі не ту мову, якою розмовляють греки — наші сучасники, а ту, якою розмовляли й писали в Стародавній Греції. Отже, перекладається слово так: бібліо — книга, тека — зберігання, тобто місце для зберігання книг.  Книги як люди. Уночі вони міцно сплять, а вдень — крокують пліч-о-пліч із хлопчиками й дівчатками до Країни знань: уранці разом вирушають до школи. Коли ж діти відпочивають — книги допомагають їм у виборі нових ігор чи розваг. І в лісі не дадуть заблукати, а допоможуть знайти дорогу додому й завжди дадуть відповідь на кожне запитання. А тому я хочу, щоб ви знали, які книги живуть на книжкових полицях...", - розповідала бібліотекар.

Ганна Какуша (праворуч), провідний бібліотекар філії,
знайомить учнів 1-б класу з літературою книжкової вітрини
"Книжкові новинки для кожної дитинки"

Заздалегідь ми підготували групові рекомендаційні списки літератури для читання влітку і на екскурсіях презентували книги з цих списків дітям.

Юлія Задорожня, завідувач філії, представляє учням 2-б класу їх однокласницю,
Павлову Марію, як одну з найкращих читачів  бібліотеки.
Інколи екскурсії розпочиналися ще на ігровому дитячому майданчику, що біля філіалу.

А закінчувалися наші зустрічі  переглядом мультиплікаційного фільму " В гостях у лета".


Запрошуємо усіх до відпочинку з книгою.


Немає коментарів:

Дописати коментар