четвер, 11 лютого 2016 р.

Уклін тобі, наш славний Каменяре!

 2016 рік - рік Івана Франка в Україні.В цьому році виповнюється 160 років з дня народження і 100 років з дня смерті великого поета.Та відомий він не тільки своїми поезіями.Багатосторонній особистості великого українця було присвячене літературне свято "Уклін тобі, наш славний Каменяре!".В актовій залі гімназії №11 зібралися учні 7-9 класів.


Бібліотекар Центральної бібліотеки для дітей Табакова І.М. розповіла підліткам, якою людиною був І.Франко. Письменник, поет,громадський діяч,публіцист, поліглот...Він знав 14 мов, залишив по собі чудові перклади творів європейських письменників.Багато зробив для національної самоідентифікації українців.А малюкам подарував прекрасні казки, написані на основі. їм же зібраних, народних переказів.
Творчість Івана Франка є нині дуже актуальною. Кожен в ній знайде те,на що відгукнеться саме його душа. Підтвердженням цьому були прослухані пісні на слова поета сучасних співаків та гуртів : "Один в каноє", "Калина", Давида Когана, В.Козловського та інших.Якщо молодь шукає натхнення в творчості Франка, він - безсмертний!


Немає коментарів:

Дописати коментар