четвер, 11 лютого 2016 р.

" Дмитро Яворницький - ім'я овіяне легендами".

Вже кілька років поспіль бібліотека-філія №4 бере участь у регіональному проекті "Читаємо разом", започаткованому Дніпропетровською бібліотечною асоціацією. За умовами проекту , до уваги користувачів бібліотек пропонується автор або тема, за якою разом з бібліотекарями вони будуть читати твори автора чи знайомитися з книгами обраної тематики.
Цього року ми знайомимо наших читачів з особою, творчим доробком видатного українського історика Дмитра Івановича Яворницького та творами про нього.


На краєзнавчу мандрівку "Яворницький Д.І. - ім'я овіяне легендами" запросили учнів 8-х класів НВК№13. Бібліотекар Гавриленко Л.А. ознайомила дітей з цікавими фактами біографії вченого, розповіла про багаторічну дружбу з відомими живописцями Іллею Юхимовичем Рєпіним та Миколою Струнніковим. Та про деякі полотна художників, пов’язані з особою "степового професора".


Особливу увагу звернула на передісторію створення книги "В пошуках скарбів" нашим земляком Іваном Максимовичем Шаповалом. Кілька уривків з якої і прочитали разом.


Ділилися враженнями від прочитаного та почутого. Класні керівники висловили загальну думку про те , що після зустрічі захотілося відвідати музей імені Д.М.Яворницького.

Немає коментарів:

Дописати коментар