понеділок, 15 лютого 2016 р.

Незгасима зірка Агнії Барто.З творами Агнії Барто ми знайомимося коли ще не вміємо читати, не знаємо про авторство. Перші рядки про Таню, про бичка, про зайку, про мишка ми запам'ятовували з раннього дитинства, їх розучували з нами наші мами, а ми вчили їх зі своїми дітьми, і будемо читати своїм онукам.


110-річний ювілей авторки - гарна нагода, познайомити найменших читачів бібліотеки-філії№4 - вихованців молодшої групи СДНЗ №21 "Струмочок" з її чудовими творами. 


Тим більше, що в бібліотеці збереглася значна кількість книжок Агнії Барто різних років видання. Бібліотекар взяла з собою іграшки, якими проілюструвала деякі вірші. Так, під час читання вірша "Раковина" , малята слухали як шумить море, прикладаючи мушлю до вушка. Розглядали черепашку, слухаючи вірш "Про Вовку, черепаху и кошку" зі збірки "Вовка - добрая душа". Дзвінкі вірші А.Барто дуже сподобались малятам.
Веселі та цікаві вірші Агнії Барто зрозумілі кожній дитині. Поетеса все життя присвятила дітям,проблемам їх виховання. Тому їх варто читати разом з дітьми.

Немає коментарів:

Дописати коментар