вівторок, 2 серпня 2016 р.

Подорож шляхами Всесвіту разом з бібліотекою.

В бібліотеці-філіалі № 6 відбулася "космічна" зустріч з дітьми літнього пришкільного табору «Сонечко» СШ № 35. Година загадок  «Загадковий зореліт» разом з Польською Ларисою Григорівною, завідуючою філіалом, та огляд книг з астрономії, підготований Лебедевою Оленою Олександрівною, познайомили маленьких читачів з  Всесвітом й спонукали творити свій всесвіт знань, веселощів, дружби.


Діти читали вірші про літо, розв'язували різноманітні завдання, дізнавались про комети, народження і смерть зірок, які вони бувають - блакитні, жовті, червоні... про квазари, пульсари, метеорні потоки, про розбігання галактик, чорні діри та білих карликів, історію сузірь. Ми вчились, як знайти полярну зірку на небі, Велику та Малу ведмедицю, які зорі світять над нашими домівками, а які - в іншій частині Земної кулі.


Малюки були у захваті від  "космічної" подорожі, обов'язково вирішили продовжувати не тільки милуватися таємничим нічним небом, але й пізнавати його глибини, а в цьому сучасна бібліотека завжди може допомогти, спрямувати, підтримати.   

Немає коментарів:

Дописати коментар