пʼятниця, 5 вересня 2014 р.

Одну з центральних вулиць Львова перетворять на читальню просто неба.

З нагоди Форуму видавців у Львові та у рамках «Львів читає усюди» у Львові реалізують проект «Читальня просто неба: вулиця Лесі Українки». На один день одна з центральних пішохідних вулиць Львова, яка названа на честь видатної української письменниці Лесі Українки, перетвориться на читальню просто неба. 


“Це буде своєрідний літературний простір, у якому усіх оточать поетичні рядки, зустрінуть відомі поети, які читатимуть власні твори на лавках серед перехожих. Вулиця буде оформлена цитатами з поетичних творів Лесі Українки та українських поетів, звучатиме ненав’язлива вулична музика. Лавки перетворяться на комфортні місця для читання, а одразу поряд з ними можна буде взяти книжки та горня чаю чи кави”, – розповіли організатори - «Видавництво Старого Лева».
Акція розпочнеться у п’ятницю, 5 вересня, о 18:00.

Див.:http://tvoemisto.tv/news/odnu_z_tsentralnyh_vulyts_lvova_peretvoryat_na_chytalnyu_prosto_neba_65904.html

З нагоди Форуму видавців у Львові та у рамках «Львів читає усюди» у Львові реалізують проект «Читальня просто неба: вулиця Лесі Українки». На один день одна з центральних пішохідних вулиць Львова, яка названа на честь видатної української письменниці Лесі Українки, перетвориться на читальню просто неба. - See more at: http://tvoemisto.tv/news/odnu_z_tsentralnyh_vulyts_lvova_peretvoryat_na_chytalnyu_prosto_neba_65904.html#sthash.KdFWoRCk.dpuf

1 коментар:

  1. а одразу поряд з ними можна буде взяти книжки,та завітати до Першої Міської Медіатеки, за адресою; Мулярська, 2а

    Контактний тел. (032) 255-33-83

    ВідповістиВидалити