середа, 10 вересня 2014 р.

День краси у бібліотеках м. Дніпродзержинська.

9 вересня, з ініціативи Асоціації косметологів та візажистів, відзначається Міжнародний день краси. В цей день зустріч з красою влаштували бібліотекарі юнацького відділу Центральної бібліотеки  для студентів Дніпродзержинська.
В гості до учасників зустрічі прийшли майстри  салону "Акварель". Вони розповіли про можливості сучасної "індустрії краси", про деякі правила догляду за волоссям, нігтями та про мистецтво макіяжу.

Завідуюча юнацького відділу В. Суха та майстрині
 Студенти медичного училища
Майстри з  візажу та перукарського мистецтва Олена Берлатая і Ганна Нікуліна показали присутнім студентам елементи своєї  роботи.
В Центральній бібліотеці для дітей м.Дніпродзержинська теж пройшло Свято краси.В цей день до  бібліотеки завітали учні 1а класу колегіуму №16.Після вступного слова завідувача ЦДБ Дорофеєвої Т.В., яка розповіла про Міжнародний день краси,почалися хвилюючі моменти свята.
Переможців обирали гуртом в таких номінаціях: "Найкраща вишиванка"


"Найгарніша зачіска"


"Найкращий шкільний костюм""Найгарніший вчинок". В останній номінації,яка стосувалася краси людської душі, переможця визначала класовод Павленко Людмила Петрівна. Всі маленькі переможці отримували повітряну кульку і фотографувалися в нашому чарівному кріслі.Наостанок всі почули слова дорослих про важливість не тільки зовнішньої краси, а й краси вчинків і поведінки.
Краса і затишок своїми руками. Під таким девізом пройшов день в бібліотеці - філії №4 в рамках загальносистемної акції "День Краси в бібліотеці". Согодні знову модно все, що створено власними руками. Виникають і набувають популярності все нові і нові види творчого рукоділля. Але це зовсім не означає, що традиційне, перевірене часом в'язання чи вишивка втратили свою актуальність. У них завжди були і будуть безліч прихильників.Тому саме вязанню ми присвятили цей день.Адже за допомогою лише двох спиць чи крючка руки майстрині створюють красиві, затишні та оригінальні речі для всіх без винятку членів своєї родини не оминаючи і домашніх улюбленців.
Основу виставки в'язаних моделей склали роботи Карпанової С.О.і не залишили байдужими нікого з відвідувачів цієї акції. А як емоційно обмінювалися власним досвідом і секретами прихильниці чарівного клубка!


Юна читачка Дука Валентина виступила в ролі моделі на імпровізованому показі.А дехто виявив бажання теж негайно розпочати вязати нову річ. Їм на допомогу бібліотекарі запропонували скористатися можливостями мережі Інтернет. Знайшли та роздрукували описи візерунків та схеми моделей ,що сподобалися. Всесвітній день краси в бібліотеці - філіалі №5 розпочався з відвідування, як і належить в цей день, салону краси! Для дівчаток - вихованок профілактичного протитуберкульозного санаторію майстер нігтьового дизайну Юлія і перукар вищої категорії Альона відкрили секрети правильного догляду за волоссям та нігтями. Натхненні і сповнені бажання скоріше приступити до практичних занять і всім стати "красунями" ми повернулися до бібліотеки, де, власне, і продовжили основну частину заходу.


  
Завідуюча бібліотекою Юлія Задорожня розповіла дівчаткам про найактуальніші та  цікаві осінні beauty - тренди сезону. Віртуальний курс "Плетіння кос" Наталії Чехової, який демонструвала провідний бібліотекар Ганна Какуша дав  можливість поетапно розібратися в мистецтві зачісок на підставі косичок. Всі із задоволенням плели один одному коси..

Настрій  був настільки чудовим , що діти самі пішли у танок. Що таке краса?  У кожного з нас є своя відповідь на це питання. Красу не можна виміряти, нею можна милуватися.

«Создавайте сами красоту

В интерьере, саде или жизни,

Замечайте в мире вы красу,

Будьте, как алмаз прелестны!»


Милувалися в це свято краси рукотворної краси і користувачі бібліотеки-філії №9. Вони мали можливість оцінити виставлені роботи учасників клубу за інтересами «За покликом душі».
Бібліотекар Мутовкіна С.О. підготувала огляд літератури «Мода, краса своїми руками».

Немає коментарів:

Дописати коментар