середу, 23 жовтня 2013 р.

«Сімейна абетка починається з «Ми».

Під такою назвою пройшло чергове засідання читацького родинного клубу «Джерело» в бібліотеці – філіалі № 5.


У сучасному суспільстві панує зневажливий дух постмодернізму: дух іронії, цинізму, пихливості. Цей дух намагається переконати нас, що у світі немає нічого святого, а хто з цим не згоден, той дурень та ханжа. В такій недобрій ситуації страждають перш за все слабші: діти, люди похилого віку та жінки. Завідуюча бібліотекою Задорожня Юлія провела задушевну розмову з дітьми та батьками «Як виховати повагу до матері?», співбесіду «Що таке хамство?», дискусію «Що таке «вільне» виховання?». 


Поки збиралися на засідання не забули поміряти свій зріст біля бібліотечного «Ростоміру»,


 ознайомитися з новими виданнями біля книжкової розкладки «Лялечці від мамочки (мама поганого не пропонуватиме!)».

Засідання розпочалося показом мультфільму «Мама для мамонтёнка», продовжилося переглядом відеоролику «Мати та дитина». 


Члени клубу розмовляли на серйозні теми: навіщо повага взагалі, та окремо повага до матері та дитини?  Чи праві дорослі, коли зневажливо звертаються зі своїми дітьми? І не є саме такий поганий приклад дорослих дуже вразливим на дитячу психіку? Як утримати доброзичливі відносини у родині? Що таке ювенальна система координат та інш.
Російський письменник та журналіст Сергій Довлатов визначив хамство, як «торжествующую безнаказанность». Хамство взагалі діє в одному напрямку і можливе лише із сильної сторони по відношенню до слабої та беззахисної. Тим воно і паскудне.

Наприкінці члени клубу пригощалися тістечками та дивилися сімейне відео.

Немає коментарів:

Дописати коментар