четвер, 10 жовтня 2013 р.

«Свято, з сивиною на скронях».


До Дня людей похилого віку  в стінах відділення соціальної реабілітації Баглійського району відбувся чудовий захід – літературно – музична композиція «Не сивина, а мудрість золота».


На свято до ветеранів праці завітали: колектив бібліотеки - філіалу № 2, викладачі та учні ДМШ № 3.
Завідуюча бібліотекою розповіла присутнім про проведену в бібліотеці акцію по збору літератури для відділення реабілітації під назвою «Книга в дарунок». Колектив відділення отримав в дарунок квіти та книги, а саме: детективи та жіночі романи. 


Зав. бібліотекою – філіалом № 2 Стовба Н. А. поздоровила всіх присутніх зі святом, побажала творчої наснаги та гарного здоров’я. Колектив бібліотеки висловив надію на те, що співробітництво з відділенням реабілітації і надалі буде плідним, а зустрічі залишаться такими ж теплими.
Гарний настрій отримали всі присутні від святкових музичних виступів вихованців ДМШ № 3: Тухтаєвої Марії, Торіщньої Уляни, Загрибаєвої Катерини, Жорника Микити, Коржа Володимира, Щендрик Софії, Плахотника Віктора, Бедрий Лери, Сурмача Олександра та Шкейселя Михайла. 


Наприкінці свята всі дійшли згоди, що в затишних стінах Баглійського територіального центру літні люди з радістю спілкуються не тільки між собою, а й з вихованцями ДМШ № 3, учнями шкіл мікрорайону, мають можливість прийняти участь в житті бібліотеки району, мати доступ до її книжкових фондів. Свято відбулося!

Немає коментарів:

Дописати коментар