понеділок, 8 липня 2019 р.

Бібліотека не розважальний заклад

Упевнена бібліотека не стільки розважальний заклад, скільки — розвивальний.
Наше завдання заохотити до читання, зацікавити читанням, а краще це зробити через гру. І це, повірте мені, далеко не розваги. Іноді у бібліотеці трапляється таке...

Бібліотечний динопарк для вихованців табору "Вітамін" влаштували бібліотекарі бібліотеки — філії №7 м.Кам'янське Квест "Приборкання динозавра" 

Бібліотекарі вдячні дорослим, які долучилися до проведення квесту.Кожна з 6 команд отримала свої назву та маршрут й почались веселі перегони.Кінцевим пунктом було гніздо головного динозавра, який пильно охороняв призи для тих, хто виконав усі завдання. Найбільше дітям сподобались станції "Пластиліновий стегозавр"
 та "Якого кольору тиранозавр". Дітям літнього табору ЗСШ№ 22 у центральній бібліотеці для дітей теж було цікаво та пізнавально.

Слухали, відповідали на питання та сперечались, як поводити себе на вулиці, на пляжі, вдома та з незнайомцями. Як кажуть, у суперечці народжується істина......


Бібліомікс "Життя, сповнене пригод і несподіванок" за серією "Життя видатних дітей" - найпопулярніший захід цього літа! Його замовляли аж П'ЯТЬ разів!

Діти були дуже здивовані розповіддю бібліотекаря про життя видатних дітей. Як виявилось, не все так райдужно та легко давалося нашим героям.

А скільки ще цікавих історій зберігають наші бібліотеки...

Немає коментарів:

Дописати коментар