пʼятниця, 9 вересня 2016 р.

В бібліотеці Кам’янського відкрився «Клуб здорового способу життя».

7 вересня в Центральній бібліотеці Кам'янського відкрився «Клуб здорового способу життя». Засідання провів тренер-дієтолог Валентин Алдакімов, у якого є своя система оздоровлення.


Зіткнувшись з проблемами недуги і вирішуючи їх без медикаментозного лікування, він почав вести здоровий спосіб життя, пройшов курси спортивного інструктора і дієтолога. Отримані знання та навички спочатку випробував на собі і своїх знайомих, а отримавши позитивні результати, вирішив ділитися досвідом з іншими.
На першому засіданні клубу Валентин Олексійович провів вступну бесіду. Розповів, як влаштована людина, і які процеси відбуваються в його організмі протягом життя, що призводить до виникнення хвороб і старіння, і як цей процес відсунути.


Такі засідання будуть проходити регулярно, учасникам клубу тренер-дієтолог проведе безкоштовну діагностику і складе індивідуальну програму занять. Крім інформаційної частини, плануються і практичні заняття.


Для жителів правого берега збори клубу будуть проходити в Центральній міській бібліотеці кожну першу та третю середу місяця. На лівому березі засідання будуть проходити в бібліотеці в кінотеатрі «МИР», кожну другу і четверту середу місяця.
Наступне засідання Клубу ЗСЖ на правому березі відбудеться 21 вересня в 16.00  за темою: «Хребет. Грижа між хребцевих дисків: причини виникнення та способи лікування », на якому Валентин Алдакімов розповість про профілактику такого захворювання і про небезпеки операції на хребті.
Стати членом клубу може кожен бажаючий.

Фото №1 та інформація О.Киби

Немає коментарів:

Дописати коментар