субота, 10 вересня 2016 р.

Мій рідний край – куточок України.

Одним із завдань дитячої бібліотеки-філії №8 є виховання у дітей патріотичних почуттів, любові до рідної землі, шанобливого ставлення до історії, традицій.
З нагоди відзначення Дня міста учням 4-Б класу СЗШ №20 була запропонована гра-подорож «Мій рідний край - куточок України».Під час подорожі хлопці і дівчатка зупинялись на таких станціях :
1-ша станція: « Мандрівка старим Камянським»,
2-га станція «Камянське сучасне».
Мандруючи в часі вулицями Камянського діти знайомилися з історією та культурними пам ятниками міста, вшановували славетних земляків.Завідуюча бібліотеки Тетяна Гончар звернула увагу присутніх на книжкову виставку «Кам’ янське на мапі України», де зібрані цікаві факти з історії та сучасного життя міста.


А потім запропонувала продовжити мандрівку на вулиці! Біля палацу «Хімік» Тетяна Миколаївна розповіла діткам про історію Соцмістечка, де всі вони мешкають.


Захід пройшов цікаво, пізнавально. Діти уважно переглянули 1 частину фільму Віктора Заславського «Хроніки нашого міста» «Козацький зимівник», активно приймали участь в грі, показуючи свої знання з історії міста.


Піар - акцію до Дня міста провели бібліотекарі абонементу Центральної міської бібліотеки ім. Т.Г. Шевченка.


Презентували проект "То є Кам'янське",


роздавали рекламну продукцію та  запрошували  на День міста.


Немає коментарів:

Дописати коментар