вівторок, 20 вересня 2016 р.

Бібліотекарі з Кам'янського побували на книжковому та бібліотечному форумах у Львові.

14 вересня відкрився VII Львівський міжнародний бібліотечний форум "Модерна бібліотека в мінливому світі". На бібліотечному форумі від Кам'янського побували заступник директора ЦБС з реклами та маркетингу Тетяна Дороніна та завідувач абонементом Центральної бібліотеки ім. Т.Г. Шевченка Юлія Задорожня.Вітання від президента Української бібліотечної асоціації Ірини Шевченко.Виступи  доктора філософських наук, професора Київського університету імені Бориса Грінченка Юрія Афанасьєва про  "Модерність та сучасність:проблеми адекватності" та доктора культурології, професора Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманоава  Євгенії Більченко про "Модерну ідентичність:Всесвіт як бібліотека та бібліотека як Всесвіт".Про "Модерну літературу в модерній бібліотеці" розповів український письменник Дмитро Капранов.З новими технологіями та сервісами для користувачів у бібліотеках Польщі ознайомила заступник директора Національної бібліотеки Польщі Катаржина Сласка.Про Національну бібліотеку Білорусі як головний інформаційний і соціокультурний центр країни розповіла президент Білоруської бібліотечної асоціації Олена Долгополова.


Відкриття виставки "Читати місто:архітектура біюліотек Німеччини" в Перший львівський медіотеці.Офіційне відкриття 23 - го Міжнародного книжкового "Форуму видавців у Львові".Привітання від президента ГО "Форум видавців" Олександри Коваль та мера Львову .
Краща книга форуму.


Зустрічи з письменниками та афтограф сесії


Василь Шкляр
Сашко Лірник
Антін Мухарський (Орест ЛютиЙ)
Віталій Капранов
та політиками на форумі.


Юлія Тимошенко
Фокус -тгрупа "Програма з адвокації УБа на 2017 - 2021 рр."
З доповіддю про "Асоціація бібліотекарів Литви: діяльність та партнерство" виступила керівник Центру інформаційних ресурсів Вільнюської обласної публічної бібліотекиімені Адама Міцкевича.


З ефективними практиками познаоймили  завідувачка науково - методичним відділом Національної парламентської бібліотеки України Інна Цуріна,директор Хмельницької ОУНБ Надія Синиця,директор Миколаївської ОУНБ ім. О. Гмирьова Вікторія Агаркова


директор Дніпровської ОУНБ ім. Первоучителів слов'янських Кирила і Мефодія  Надія Тітова.Презентація всеукраїнського проекту "Вишивка етнографічна".
Дякуємо УБА та Львову за гостинність!

1 коментар: