середу, 25 березня 2015 р.

Тиждень дитячого читання: День подорожей.

Сьогодні колектив бібліотеки-філії №7 провів з дітьми ДНЗ «Незабудка» подорож до країни Хліба.

 
Діти на честь вшанування хліба читали вірші, відгадували загадки. Дуже сподобалася малятам вікторина : «Що я знаю про хліб?» , з якої діти дізналися про хліборобські професії, про сорти хліба та інше. Весело пройшла фізкультхвилинка «Я зернинка, я росточок, я добірний колосочок». Багато нового побачили малята з презентації «Від зернини до хлібини».


Перегляд мультфільмів та читання казочок завжди добре сприймаються дітьми. З цікавістю прослухали казки «Трудівник і ледар» та І.Сенченко «Святий хліб». Сподіваємось ,що мультфільм «Історія про дівчинку ,яка наступила на хліб» навчить їх бережно ставитись до хліба .

Свято закінчилося. Дітей пригостили хлібом, щоб завжди пам’ятали смак української паляниці, щоб були ситі й здорові, веселі і щасливі. Хочеться вірити , що в маленьких дитячих серденьках буде горіти вогник поваги та святості до хліба.


Незвичайну казкову подорож здійснили учні 2 класу ЗОШ№22, завітавши 24 березня до Центральної бібліотеки для дітей. В "Світ чудовий, світ казковий" покликала дітей Писаревська Т.М. 


Здійснити подорож вирішили з казками чудових жінок письменниць: С.Лагерльоф, А.Ліндгрен, Г.Малик, Л.Гераскіної, Е.Несбіт, С.Прокоф`євої, Т.Янссон. 


Казкову подорож почали з Нільсом по чудовій північній країні Швеції,продовжили з Карлсоном і мумі-троллями,попали в країну драконів з Едіт Несбіт. Діти переконалися в тому, які цікаві казки пишуть жінки.Казкова подорож закінчилася переглядом мультфільму "В країні невивчених уроків", знятий за книгою Лії Гераскіної.


Другокласники НВК№13 прийшли на канікулах до бібліотеки - філії №4 , щоб разом цікаво і з користю провести час. Бібліотекар Карпанова С. О. запропонувала дітям подорож в країну фантазії і захоплюючих пригод разом з Олянкою та її другом - нямликом Буциком , героями книжки Лесі Ворониної " Нямлик і Балакуча Квіточка".
Наступною розвагою була участь у літературних змаганнях : "Найкмітливіший Кіт в чоботях " і "Найспритніший хлопчик-мизинчик". За підказками Тетяни Андріївни відгадували казкових літературних героїв.Змагалися в декламуванні віршів та з'ясовували, хто краще заспіває пісеньку улюбленого героя.Вболівати за свою онучку прийшла бабуся , яка приймала активну участь в музичному конкурсі. Активні учасники отримали невелички призи .


На завершення дивились мультконцерт і виспівували веселі пісеньки з улюблених мультфільмів.
  
Бібліотека - філія№9 підготувала та провела  "Подорож  країною Читалією" . 


Серед  активних  читачів  бібліотеки  - учнів  СШ № 40  та  ліцею НІТ № 2 пройшов літературний  КВК  "Книга - старий  добрий  друг , книга знає  все  навкруг". Такі  конкурси , як  юні  книголюби ; казковий ; чарівні  слова ; пошук ; чарівний  викликали  живий  інтерес не  тільки  у  гравців , а і  у вболівальників. 


Присутні  показали , що  вони  багато  читають ,багато  знають , люблять  змагатися.

  
 У  КВК  перемогла  дружба . Активні  учасники  були нагороджені  книгами  та  солодкими  подарунками .Протягом  Тижня  дитячого  читання  у  бібліотеці  пройдуть : Ерудит - лото " Сторінками улюблених  книг" ; відео - перегляд  літератури " Письменники - ювіляри  2015 року" ; казкове асорті  "Літературні грінки" ; година  спілкування " Улюблена  книга  моєї родини".
                                                          Ми  чекаємо  на  ВАС!
 

Немає коментарів:

Дописати коментар