середа, 18 березня 2015 р.

Дитяча бібліотека – добрий острівець дитинства.

«Дитяча бібліотека – добрий острівець дитинства» - під таким гаслом з початку року дитяча бібліотека-філія №8 співпрацює з Баглійським відділом реабілітації змішаного типу для інвалідів та дітей-інвалідів з розумовими відставаннями.
 Бібліотечні працівники намагаються надати можливість дітям почувати себе потрібними та не забутими. Щотижня бібліотекарі відвідують діток в центрі реабілітації, читають їм книги вголос.


А нещодавно разом з гуртком «Веселка», який працює на базі бібліотеки вже багато років, підготували показ лялькової вистави за казкою І.Я. Франка «Три міхи хитрощів».Напередодні показу вистави, гуртківці читали і обговорювали оповідання Василя Сухомлинського «Горбатенька дівчинка» . Бібліотекар Вероніка Паденко пояснила гуртківцям як поводитись з дітками, які мають різні вади здоров я, чому такі діти потребують особливого ставлення.Юні артисти дуже хвилювались, адже це був перший виступ поза межами бібліотеки. Вихованцям реабілітаційного центру дуже сподобалась лялькова вистава, а гуртківці «Веселки» пообіцяли підготувати нову цікаву зустріч на весняних канікулах.

 
 

Немає коментарів:

Дописати коментар