вівторок, 31 березня 2015 р.

Книга збирає друзів.


Кожен рік діти Соцмістечка з величезним нетерпінням чекають тиждень дитячої книги. Перегляд лялькових вистав, цікаві завдання, здоровий дух змагання і просто можливість прочитати нові, цікаві книги – що може бути краще?
Відкриття Тижня стало справжнім святом для дорогих гостей – вихованців притулку . Дітей чекала цікава театралізована пригода. Господар свята Читайлик розповів їм про стародавні книги , як виглядали бібліотеки в минулому і що цікавого можна знайти в сучасній бібліотеці. Діти пригадували улюблених книжкових героїв, відгадували загадки, відповідали на питання казкової вікторини.Наступного дня завідуюча бібліотеки Тетяна Гончар розповіла дітям про цікаві книжкові виставки «Скарбничка книжкових новинок», «Книга на ура!» ,


виставку дитячих періодичних видань «Журнальний спалах 2015».Нажаль приміщення філії №8 не обладнане пандусом і тому діти-інваліди не мають можливість відвідувати бібліотеку. Тому гуртківці «Веселки» під керівництвом бібліотекаря Вероніки Паденко підготували для дітей лялькову виставу і завітали в Баглійський реабілітаційний центр. Від лялькової вистави по казці Марії Пономаренко «Капці для бабусі» отримали задоволення усі - і маленькі артисти і глядачі.


Завершився Тиждень книги змаганням ерудитів «Крок за кроком».

Немає коментарів:

Дописати коментар