четвер, 26 червня 2014 р.

Інтернет-регата в Центральній бібліотеці для дітей.

 В останній тиждень червня на постійних користувачів Інтернет-центру Центральної бібліотеки для дітей чекав несподіваний сюрприз - 
Інтернет-регата.Замість звичних ігор і спілкування в соціальних мережах хлопці відправилися в змагання  хвилями  Інтернету.


Кожний комп'ютер перетворився в цей час на морське судно, яке попливло на швидкість по сайтам і блогам Дніпродзержинська.Кожен капітан отримав завдання по історії і сьогоденню нашого міста, для виконання яких треба було побувати в портах-сайтах:dndz.tv, Дніпродзержинськ-Вікіпедія і в головному порту - "Бібліопазли".
 

 Серед завдань Інтернет-регати були такі питання:
  • Коли м.Кам`янське стало Дніпродзержинськом?
  • Інформація про видатних земляків
  • Останні новини Дніпродзержинська
  • Автор пам'ятника Шевченку в нашому місті 
  • Адреса Центральної бібліотеки для дітей  


Інтернет-регата тривала  три дні і в ній прийняли участь 9  постійних користувачів Інтернет-центру. Переможці регати Комлечек Євген та Сабісов Артем отримали призи за перемогу у змаганнях.Підготувала Інтернет-регату і допомагала правильно рухатися по хвилях всесвітньої мережі провідний бібліотекар ЦДБ Ревко Л.А.


Також впродовж тижня  було проведено опитування  користувачів Інтернет-центру, яке показало,що наші клієнти цілком задоволені його роботою, хоча деякі хотіли б більше комп'ютерів.


Літо і канікули тривають, тому запрошуємо юних жителів міста до нашого Інтернет-центру!                                                                                                              

Немає коментарів:

Дописати коментар