вівторок, 3 червня 2014 р.

Візьми з собою в літо книгу!

За вікном - літо, у всіх школярів - канікули, час активного відпочинку. Та в Центральний бібліотеці для дітей - розпал роботи. До бібліотеки поспішають діти, що відпочивають у шкільних оздоровчих таборах, ті, хто хоче прочитати книги за шкільною програмою і ті, хто читає для "душі", користувачі інтернет-центру. Відвідувачі бібліотеки не тільки проводять час   з користю, а й можуть помилуватися гарними інтер'єрами. 


Літній сезон у бібліотеці відкрила виставка "Діти очима художників", на якій можна побачити репродукції картин відомих художників різних країн та епох. Об'єднує їх одне: з усіх картин дивляться на нас дітлахи. На виставці також представлені старі листівки із зображенням ляльок. 


А на завзятих мандрівників чекає валіза, повна книжок, які допоможуть здійснити мандрівку на далекі острови, у таємничі країни або стати учасником справжньої детективної історії. 


На мальовничу лісову галявинку перетворився навіть стіл бібліотекаря, а на колонах розквітли квіти. 


Найменшим читачам бібліотеки дуже полюбився куточок, в якому можна покататися на конячці - гойдалці та полежати на пухнастому м'якому килимі, граючися з іграшками. 


Для творчих особистостей - маленькі  столики, за якими так зручно малювати, грати у настольні ігри або складати пазли. 


Для більш дорослих читачів - виставка "Сумувати ніколи, бо прийшли канікули!" Якщо ви хочете власноруч створити оригамі, красиву паперову квітку чи фігурку з солоного тіста, сплести прикрасу з бісеру чи дізнатися, що таке "квіллінг" - ця виставка для вас.


 "Дефіляда містом" проведе вас по знайомим та незнайомим куточкам нашого рідного міста. 


У спекотну погоду читачів бібліотеки зустрічає прохолода, бо працює кондиціонер. А ще у нас можна переглянути цікавий фільм або мультик. Тож нагадуємо всім, що у бібліотеці канікул не буває! Бажаємо дітям і батькам приємного літнього відпочинку та чекаємо всіх у Центральній бібліотеці для дітей! 

Немає коментарів:

Дописати коментар