пʼятниця, 20 червня 2014 р.

Гарний настрій – запорука миру!

Працівники дитячої бібліотеки  – філіалу 5 Юлія Задорожня та Ганна Какуша провели ряд розважальних заходів  просто неба в рамках обласної акції «Гарний настрій запорука миру!». Волонтери Бараннік Марія та Одінцов Іван допомагали бібліотекарям в організації дозвілля малечі
Розважальна програма «Балаганчик дитинства» відбулася у літньому садочку  санаторія. Діти віком від 4 до 12 років приймали участь у літературній вікторині «Я пізнаю світ».

 

Для надання дівчатам та хлопцям  інформації про птахів степної зони завідуюча бібліотекою Юлія Задорожня використала  елементи лялькової вистави.

 

  


 
Чарівна  скринька з іграшками «Знайди відгадку» допомагала дітям знайти правильну відповідь на безліч загадок, які їм запропонувала відгадати провідний бібліотекар Ганна Какуша.


Маленьким книголюбам  була дана можливість почитати на свіжому повітрі  періодичні видання.


Майбутні  актори пробували свої здібності, граючи з ляльками.
Спортивна програма «Маленькі та удаленькі» відбулася на ігровому дитячому майданчику біля бібліотеки. Участь у літературних  змаганнях приймали відпочиваючі I зміни пришкільного табору «Сонячні промінці».

 

Баранник Марія, читачка і друг бібліотеки, рекламувала книжкову вітрину  «Я обираю здоровяВ руках дівчина тримала спортивне знаряддябібліо - цукерки, які потім ми  використовували у рухливих спортивних іграх.


Про здоровий спосіб життя, розвиток фізичних можливостей, вміння діяти колективно розповіла дітям провідний бібліотекар Ганна Какуша.
 

Вікторину  «Навколо світу» проводила  Юлія Задорожня. Деякі відповіді діти навіть демонстрували.


Наступним номером  нашої розважальної програми було відгадування кросвордів.


Рухливі конкурси, в яких несподівано виграла команда дівчаток бібліотекарі залишили на фінал.

Канікули для наших дітей проходять весело і з користю для здоровя!

З гарним настроєм бібліотека іде до свого читача!

Немає коментарів:

Дописати коментар