вівторок, 9 лютого 2021 р.

#місто_читає

Бібліотека на Шевченка м.Камянське розгортає тотальну компанію з  популяризації книжок, читання - #місто_читає

На сторінках фейсбук, інстаграм, на радіо, телебаченні, сайті та блозі бібліотеки за хештегом #місто_читає збиратимуться відгуки вражень щодо прочитаних книжок. Це може бути текст, буктрейлер, відео, інтерв’ю тощо.

У нас:

#Читаютьбібліотекарі
#Читаютьслужбовці
#Читаютьлікарі
#Читаютьвчителі
#Читаютьполіціанти
#Читаютьрятувальники
#Читаютьбізнесмени
#Читаютьбанкіри
#Читаютьпідприємці
#Читаютьдіти
#Читаютьпідлітки
#Читаютьписьменники
#Читаютьбатьки
#Читаютьбабусідідусі
#Читаємолодь

Читають всі!!! Долучайтесь!

Бібліотека на Шевченка – одна з небагатьох, яка поповнила фонди у 2020 році 827 примірниками чудових видань завдяки Українському інституту книги.

Значна частина книг, а точніше  510 - книжки для дітей, і це стратегічна лінія УІК.
Для того, щоб утримати тенденцію читання в Україні, потрібно читати від самого дитинства.На маленьких читачів нашого міста на полицях чекають: дитячі детективи, комікси, фентезі, видання пізнавального змісту, підліткова література.

Тут і світові бестселери, і сучасна українська література, сучасний нон-фікшн для дітей та дорослих, документальні нариси та історії про відомих людей.

Особливу увагу звертаємо на новинки українського та світового young adult’у. Це – різножанрова трендова література, що відповідає інтересам молоді (фентезі, антиутопія, кіберпанк, сплаттерпанк, любовний роман, технотрилери).

Є книги для дітей з особливими потребами, книги з психології, за шкільною програмою та з порадами для батьків і вчителів тощо.Усі книги непересічні, цікаві, яскраво ілюстровані та варті того, щоб їх прочитав кожен.

Книжки легко буде знайти у фонді за наліпкою «Ця книга у бібліотеці завдяки УІК".


2 коментарі: