четвер, 19 березня 2020 р.

ПанікиNET

Що пропонують бібліотеки Камянського своїм читачам під час вимушених канікул?


У них завжди є для вас щось цікавеньке! У вікні бібліотеки на Шевченка нова виставка Олександра та Дениса Никонорових (Будинок творчості дітей та юнацтва).У вікні юнацького відділу можна переглянути виставку-інсталяцію "Жінки про жінок" з унікальною колекцією ляльок, яку подарувала нашій бібліотеці кам'янчанка Людмила Глок.
Бібліотекам є чим підтримати свого читача. Вони відкриті для спілкування на сторінках:
блогу https://bibliopazlu.blogspot.com/;
сайту http://lib.kam.gov.ua/;

на бібліотечних сторінках у фейсбуці: 


Чекайте на сюрпризи відділу абонемента на сторінці "Бібліотека на Шевченка".
Довідки за телефоном 068 428 80 38

abonementcmbcbs@gmail.com
Разом з Христиною Чуйковою можна поповнити свій словниковий запас,взяти участь в обговоренні актуальних тем, конкурсах.Анна Таценко модераторка клубу "New generation" публікуватиме #фантастичніхроніки.

Не залишить без порад з догляду за рослинами своїх колежанок керівниця клубу квітникарів і садівників Алла Беленко. Матеріал про клівію вже готовий.

Наступного тижня керівниця клубу інтелектуального кіно Наталія Бохан всіх кіноманів запрошує до перегляду та обговорення фільму на сторінці "Бібліотека на Шевченка".

Тамара Шаламова та Людмила Ревко — бібліотекарки відділу електронної та бібліографічної інформації — публікуватимуть нариси з книги "История в лицах, или Портретная галерея Каменского-Днепродзержинска" краєзнавця Олександра Слонєвського, а також мініатюри про людей і події української історії "Мить історії" Юрія Шаповала.


Якщо є час, спробуйте себе в інтерактивних іграх, які розробили бібліотекарки:
Бібліотекарка читального залу Катерина Молчанова разом з істориком, співробітником музею історії міста Кам’янське Михайлом Сабовим розповідатиме про книжкові новинки.

Тож до зустрічі! Бережіть себе та  тих, хто поруч!

Немає коментарів:

Дописати коментар