середа, 8 червня 2016 р.

Наше літо книгами зігріте.

7 червня в Центральній бібліотеці для дітей стартували книжкові канікули.Наше бібліоліто почалося одразу в двох місцях.В гості до бібліотеки завітав табір відпочинку з денним перебування при НВК№26.Перший загін попав під книжковий дощ "Жменька сміху всім на втіху",який влаштувала Писаревська Т.М.


Вона читала веселі оповідання про дітей і для дітей.
Веселі мультфільми додали тепла, якого так не вистачало  в цей холодний ранок.


А в цей час на галявині перед бібліотекою другий загін зігрівався екологічною грою просто неба "Школа Робінзонів".
Для початку побігали,щоб знайти вісім літер,які були заховані в різних місцях на галявині.Хоча однієї літери так і не знайшли,склали слово "екологія" і дізналися,яка наука захищає природу.На ЕКОстежці позбирали сміття,яке не може дати природа і за допомогою таблиці дізналися, скільки часу потрібно,щоб розклалися скляна і пластикова пляшки,диск,кришки,шприц,папір та інші предмети.Разом з Дорофеєвою Т.В. дізналися багато неприємного про сміття і наслідки його неправильного використання.
Під час гри "Шукачі лісових скарбів" разом з Табаковою І.М. шукали дерева липи, шовковиці, горіха, клена,груші,каштана і дізнавалися про їх користь для людини.Знайшли траву подорожника, чистотіла,кульбабки,ромашки і почули розповідь про лікарські властивості цих рослин.

Гра "Робінзон у лісі" і "Ура!Я на річці!" познайомили дітей з правилами поведінки в лісі і на річці.
Сподіваємось,що завдяки отриманим знанням. діти проведуть своє літо безпечно для себе і для навколишнього середовища.

Немає коментарів:

Дописати коментар