пʼятниця, 10 червня 2016 р.

День друзів разом з бібліотекою.

В Центральній дитячій бібліотеці святкували День друзів. Діти, які відпочивають в таборі СШ№22 вчилися "правильно"сваритися і миритися,згадали друзів мультиплікаційних героїв, розгадуючи кросворд, називали риси, які притаманні справжнім друзям. Звісно, читали, а ще грали. Саме дружба допомогла командам "витягнути" ріпку.


А в цей час на галявині біля бібліотеки для іншого загону влаштували бібліопікнік "Читаємо Англію на траві", щоб знайти друзів серед літературних героїв дитячої літератури Англії. Підготували  виставку "Книжковий дощ з Англії",яка допомогла дітям створити літературний колаж "Відкрий світ англійської літератури."Найкраща няня в світі Мері Поппінс (Ревко Л.А.) познайомила з найкращим другом англійських дітей - ведмедиком Тедді.


 Разом грали в ігри "Вірю-не вірю"(цікаво про Англію) та "Їстівне-неїстівне"(англійською мовою).Дорофеєва Т.В. розказала,що їдять на сніданок  англійці  і діти створили гастрономічний колаж "English breakfast".


А в бібліотеці - філії №3 провели літературно - ігрову програму «Разом весело крокувати ...». Нагадали дітям про історію виникнення свята, почитали вірші про дружбу і книгу «Абетка дружби».Немає народу, у якого не було б легенд, прислів'їв і приказок про дружбу. Тому першим випробуванням для діточок  стала пропозиція згадати такі висловлювання, а другим - з набору слів скласти відому приказку. А третє завдання для тих, хто любить і знає казки: назвати друзів відомих казкових героїв.


В міжнародний день друзів Центральна міська бібліотека ім.. Т.Г. Шевченка відкрила «Книжковий дворик»  для сусідів. 


Центральна міська бібліотека є сусідом  більш ніж 120-ю жителів будинку по проспекту Т.Шевченка,14. Директор бібліотеці Тетяна Іванівна запросила на зустріч з сусідами секретаря міськради Олександра Залевського, депутата міськради Олександра Донця, дільничного лейтенантом Станіслава Паленого, юриста Давида Тіграняна, психолога Вікторію Лобенок. Присутні активно задавали питання.


Бібліотекар читального залу Алла Гузовська розповіла про історію створення будинку, про його жителів. Будинок № 14 створений за проектом відомого архітектора Ольги Брусовой, дочки Олексія Сокола, автора статуї "Раскутий Прометей».
У домі мешкало багато відомих людей, зараз в ньому вже 39 років живе Почесний громадянин міста Олександр Михайлович Михайлов.


Перед присутніми зі своїми віршами виступили поети Михайло Яровий, Олег Шалигін зі своєю онукою Поліною, поетеса Інга Ломтева.
Весь вечір для друзів співала читачка бібліотеки Антоніна Питель.


День друзів пройшов весело і цікаво.

Немає коментарів:

Дописати коментар