пʼятниця, 5 липня 2013 р.

Літо з книгою та комп'ютером.

Літо - гаряча пора у роботі Центральної бібліотеки для дітей. Щодня її відвідують десятки дітей, щоб взяти додому книги, які задали у школі для літнього читання, а також книги, які хочеться прочитати для душі. Не забувають про бібліотеку і вихованці шкільних оздоровчих таборів. Багато цікавого і корисного дізналися вони у бібліотеці від початку канікул. Та літній відпочинок повинен бути для дітей не тільки пізнавальним, але й безпечним. Тож не завадить ще раз всім пригадати правила безпеки вдома і на вулиці. І в цьому бібліотекарям допомагає сучасна техніка.


 На дітлахів з табору "Веселий соняшник" (СЗШ № 32) чекав слайд - показ "Мандрівка в країну дорожніх знаків". Діти не тільки пригадали, що означають різні знаки на дорозі, а й відгадували віршовані загадки, познайомилися з книгами про безпеку руху, а на додачу ще й переглянули мультик про неслухняного хлопчика, який порушував правила дорожнього руху.

 

Завітали до бібліотеки і вихованці шкільного оздоровчого табору СЗШ № 23 і потрапили на "Свято короля солодощів", присвячене Всесвітньому дню шоколаду. Виявилося, що всі люблять ці ласощі, але не знають, як їх виготовляють. І знову на допомогу прийшла комп'ютерна техніка.


Діти здійснили віртуальну мандрівку на шоколадну фабрику та екскурсію до музею шоколаду. Вони дізналися, що шлях від какао-бобів до плитки солодкого смачного шоколаду був досить довгий і складний, "побували" серед давніх індіанців, які першими пригостили європейців "їжею богів" - гірким напоєм, що був зовсім не схожим на сучасний шоколад, дізналися про різні світові рекорди, пов'язані з шоколадом.


Попереду ще більша частина літа, і, як завжди, Центральна бібліотека для дітей чекає гостей на різні цікаві заходи!

Немає коментарів:

Дописати коментар