середу, 16 червня 2021 р.

Канікули з Олегом Майбородою

Чомусь не квапиться до нас літо, не поспішає подарувати дітям місяці літніх теплих днів, щоб вони гарно відпочили.  О, який сюрприз підготували бібліотекарі Камянського своїм відвідувачам: усе літо ми проведемо з Олегом Майбородою - українським дитячим письменником, автором понад 80 книжок, який живе тут  у  Кам'янському. 

А там де Майборода, там веселі казки, скоромовки, жарти, тести, загадки, вікторини, музика, шкільні смішні історії, вірші - навчалки. 

Дійсно творчість Олега Майбороди весела, іронічна, яскрава - саме для дощового літа!
Багато цікавинок підготували бібліотекарі для читачів:  

          Бібліотека - філія №7 створила буктрейлер до книги "Не зовсім казки" 


 Бібліографи - мультимедійну презентацію У центральній бібліотеці  для дітей розгорнули книжкову виставку-портрет "Літературний Олімп України" 


Презентували Літературну візитівку Навіть відеофільм підготували для свого ютуб каналу БібліоЧат Кам'янЧат


 Бібліотека - філія №3, №4 підготували конкурси,
 голосні читання, поетичні змагання

Бібліотека-філія №3


Бібліотека - філія №4


Центральна бібліотека для дітей та бібліотека на Шевченка зустрічалися з Олегом Майбородою наживо. 

Діти були вражені, бо не знали що саме у нашому  місті живуть і працюють дитячі письменники. А тут живий письменник, та ще такий кумедний й чомусь лисий... І творчість його така весела, самобутня – стала яскравою несподіванкою.

Творча зустріч у центральній бібліотеці для дітей
Сюрпризи були не лише для читачів.  Діти також підготували  сюрприз авторові, проілюструвавши деякі казки. Правда ж здорово! 

А нагородою для всіх стала лялькова вистава. Бібліотекарі знають як догодити маленьким читайликам.

Щирі дитячі посмішки, зацікавлені очі та піднесений настрій у дітей. Саме в такій атмосфері пройшла зустріч Олега Майбороди з дітьми КЗСНВК №5 та колегіуму №16

Зустріч у бібліотеці на ШевченкаБібліотека – філія №7 давно товаришує з автором, має найбільшу кількість його творів і часто з ним зустрічається.

Ювілей свого улюбленого поета святкували разом з дітьми пришкільного табору відпочинку «Барвінкова країна»: переглянули презентацію про творчІсть поета, прослухали та потанцювали під пісні в авторському виконанні, переглянули буктрейлер на книгу «Не зовсім казки», відгадували  веселі загадки від Олега Майбороди. Прослухали багато веселих віршиків, оповідань, а головне самі погортали та почитали книги автора.

Для тих, хто любить казки ось, будь - ласка, остання казка з серії «Нові старі казки», що презентували відвідувачам літнього табору "Барвінкова країна".

Книга Олега Майбороди складається з римейків старих усіх відомих казок.
Книжка сподобалась своїм жвавим сюжетом, казковими персонажами, незвичайними подіями. І головне запитання - а що сталось далі?! А далі треба читати.

А після читання казок - екскурсії  виставками в бібліотечній  артмайстерні  та звичайно, ігри, а як же без них?

Канікули продовжуються. Тож, ще багато цікавого попереду.

Довідка:
Олег Вікторович Майборода – український дитячий письменник, в доробку якого понад 80 творів, лауреат «Фестивалю української книги» (Феодосія, 2011, 2013 рр.) міжнародного конкурсу «Нові добрі казки», премії імені Леся Мартовича (м. Жовква) та премії імені Василя Юхимовича (м. Коростень), 2014 рік.

Немає коментарів:

Дописати коментар