четвер, 23 жовтня 2014 р.

Сезон прем'єр в Центральній бібліотеці для дітей.

Сезон прем'єр може бути не лише в театрі, а ,наприклад, в дитячій бібліотеці, коли вона отримує багато нових книг.Хочеться розповісти дітям про нові книги так,щоб це для них стало святом.Для цього всі бібліотекарі ЦДБ приготували презентації нових книг.
Для свята нової книги бібліотекар Табакова І.М. вибрала книгу Олесі Копецької "Мандрівка в книжковий світ".В ній дівчинці Орисі,яка не любила читати довелося зустрітися з ляльками Книжником і Веселуном,що провели її загадковими і цікавими стежками до книжкового світу і зуміли зацікавити читанням.Який шлях проходить книга від автора до читача діти побачили за допомогою презентації по мотивам книги О.Копецької.


Добрі,ліричні, з м'яким гумором казки російського письменника Сергія Козлова обрала для прем'єри бібліотекар Ревко Л.А."Велика книга казок" вперше з'явилась в нашій бібліотеці  на українській мові.


В ній живуть знайомі дітлахам по мультфільмам Їжачок,Ведмедик та Заєць,що вигадали чарівну країну Тілі-мілі-трямдію й мандрували на хмарках.Пригадали всі разом і Левеня з Черепахою,що наспівували всім відому пісеньку "Я на сонечку лежу". Лялькова вистава оживила симпатичних героїв,мультфільм створив атмосферу радості, а гра "Вийшов їжачок з туману" додала веселощів і зігріла наших читачів.


"В праздники на улицах
В руках у детворы
Горят, переливаются
Воздушные шары!" -

 такими віршами почала прем'єру книги Якова Акима "Учитель Тик-Так и его разноцветная школа" бібліотекар Писаревська Т.М.,тримаючи в руці повітряні кульки як живу ілюстрацію.Я.Акім відомий в світі дитячої літератури, як поет і автор поетичних збірок"Весело мне","Девочка и лев","Мой верный чиж" та інших.Казка в прозі Якова Акіма про мрію,що стала реальністю.В школі із співочої різнокольорової цегли,побудованій на лісовій галявині,з'явився вчитель-чарівник, який вчить дітей дружити,бути чесними і не завдавати болю іншим.Оживили главу з книги за допомогою ляльок бібліотекарі Табакова І.М. та Ревко Л.А.


Прем'єри нових книг пройшли в рамках тижня інформації "Мандруємо книжковим всесвітом."

Немає коментарів:

Дописати коментар